Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan helyet keresek, ahol...

Olyan helyet keresek, ahol lehet külön kapni kerékpár computerhez olyan kis "racsnis" rögzítőpántot! Van ilyen?

Figyelt kérdés
Arra a kis szalagra gondolok, ami olyan, mint a kábelrendező a számítógépekhez, csak vékonyabb. Alapvetően minden computerhez adnak, de külön még nem láttam. Nagyon fontos lenne, mert felszereléskor véletlenül elvágtam az egyiket, és most nincs elég. Pont annyit adtak, amennyit fel is kell használni, semmi pluszt. >:(
2009. ápr. 8. 21:34
 1/3 anonim válasza:

Szia,

ilyen kábelrendezőt több helyen is lehet kapni, pl. elektronikai, villanyszerelési boltban biztosan, én személy szerint 100-as boltban vettem őket, csomagban vannak és lehet vékonyabbat is venni, az valszeg jó lesz az órádhoz!

2009. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt a tippet már másoktól is hallottam! Megnézem mindenképpen. A hossza nagyon fontos, mert az itthoni kábelrendezőm túl rövid. Remélem, van több hosszban is. Kösz a tippet. :)
2009. ápr. 18. 13:13
 3/3 anonim válasza:
Ami vékonyabb, az rövidebb, de szerintem bőven hosszabb, mint amire szükséged van, én is vágni szoktam belőle, raktam már fel vele lámpát kormányra. Végső esetben, össze lehet "fűzni" 2 kötegelőt, igaz, az annyira nem elegáns, mintha egy lenne. :D
2009. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!