A méz hizlal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 17:07
1 2 3
 11/24 timido válasza:
Nem értem miért kell így reagálni a kérdésre. Én sem akarok gebe lenni, de nekem is megfordult már a fejembe, hogy mennyire hízlal... Szval abszolút megértem a kérdező kíváncsiságát.
2009. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Amikor beteg vagy akkor muszály enned hogy meggyógyuljál.Mert akkor ugyis kevesebb kalóriát viszel be.
2009. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


NEM HÍZLAL! Az csak egy dolog, hogy sok benne a kalória, de nem alakul zsírrá, mert másképpen dolgozza fel a szervezet! Ha valami 100%, hogy nem alakul zsírrá, akkor hogyan hízlalhatna?

Ez tök logikus!!!!

"Azonos súlyú méz ötször annyi energiát ad, mint a tej, háromszor annyit, mint a hús, kétszer annyit, mint a tojás. De nem hizlal! A méz gyümölcs cukrából nem lesz zsír, mert a májban glikogénként raktározódik. . . "

A tény az, hogy NEM HÍZLAL, akármilyen hihetetlen!

Ez pont olyan, hogy pl. egy naracsban 41 kalória van. . .

Attól, hogy megeszel belőle 3000kalória mennyiségben, nem fogsz elhízni, mert ugyanúgy, mint a mézt (nemugyanúgy) teljesen másképpen dolgozza fel a szervezet, mint pl. 3000kalória mennyiségű szalonnát!!!!!!

2010. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
50%
Végre valami normális válaszoló. Az ilyen bunkó parasztokat, aki lelibázza, meg stb. a kérdezőt, vagy mást, az mi a sz..nak ír ide be?? Üjjön be egy kádba és elégítse ki magát jó alaposan, ha ennyire ráér a másikat fikázni. Ezt a gyak....-t azért hozták létre, hogy olyan kérdést is feltehess, amit máshol nem mersz!!! Érdet te agyszülemény??? Az emberek sokszor kétségbe esetten írnak be,mert innen várják a segítéséget és nem holmi bunkó szöveget, ami mint kiderült, egy nagy hülyeség!!! Tehát nem hízlal a méz, és ezt dietetikus is elmagyarázta, de rád nem pazarlom az energiám és ez term. nem a kérdezőnek szól!!!
2010. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18%

:D

Te meg sipirc vissza a gumiszobába, ki engedte meg, hogy kigyere onnan? Még a nyugtatóidat sem szedted be, és Mari néni is kielégületlenül (! :D) várja, hogy az orvosi szobában beléd döfhesse a tűt... :P Ennyi vagy, hallod...

2010. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
50%
Aki ilyeneket ír, azzal van szerintem egy kis gond. Egyáltalán, hogy veszed a bátorságot, hogy másokat folyamatosan lefikázz??? Már több helyen is láttam a hasonló, gusztustalan beszólásaidat, ami másnak sem nagyon tetszett. Nem gondolod, hogy el kéne takarodnod innen??? Bár te olyan egyszerű lehetsz, mint a raklap, nem is pazarlom rád az időm, van jobb dolgom is mint egy ilyen ember nevelgessek! Meg kellett volna tenni másnak már réges-rég!
2010. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Ezt elbasztad... :D

Ez volt az első megválaszolt kérdésem, és azóta csak 2-re válaszoltam, ráadásul "széépen, okoszan", szóval melléfogtál, hehe :P Ne játszd az agyadat, menj csicsikálni, én meg addig faragok a százalékodból "egy kicsit"... ;D Ádíjósz!

2010. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
50%
Nem fogtam mellé, de nagyon jól hazudsz! Pályát tévesztettél, nem ez a te fórumod...Egyébként ez legyen életed legnagyobb boldogsága! Ennyire nem lehetsz primitív, vagy mégis. CSak sajnálni tudlak!
2010. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
akkor ennyit a mézről :)) többet én nem kérdek itt semmit!!!...s még én vagyok szánalmas,inteligenciahiányban szenvedő,himringyó?? :)) Ez vicc,hogy ilyen rohadó szemetek is léteznek ebben a szemetes világban :))
2010. febr. 16. 21:39
 20/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Nem kell ám mindenre ugrani.Érdeklődés hiányában az előadás elmarad.:-)

Ugye jól értettem,hogy Anyukád miatt kérdezed,aki cukorbeteg??

Ő nem ehet mézet,ha hízlal,ha nem.Mert nagyon magas a szénhidráttartalma,amitől egy cukrosnak óvakodni kell.

2010. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!