Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy hogy nagy...

Voltatok már úgy hogy nagy volt a hasa és úszógumija is volt és leadta az egészet? Ha igen mennyi idő? Mit csinált?

Figyelt kérdés
fél éve rendszeresen tornázom.Próbálok egészségesen élni.De olyat nem hallottam hogy valakinek kockás hasa lett volna.Tapasztalatokra lennék kiváncsi
2009. ápr. 6. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Voltam :) kb.1 évembe került 92kg ---> 68kg (30/F vagyok)


A mai tudásommal ezt már fele annyi alatt is meg tudnám csiálni, csakhát kezdőként sok bakit elkövet az ember. :)

A kockás has elsősorban az étkezőben készül, mert a tetzsír% ot elég alacsonyra kell csökkenteni, hogy a hasizom látszódjon, különben a hájacska eltakarja.


A diéta a legfontosabb a súlyleadás szempontjából, a mozgás (aerób edzés) csak a második, ugyanis hiába mozogsz, ha napköben teletömöd magad "szeméttel", abból ugyanis zsír lesz.


Nekem ezzel sikerült: [link]


Ui. Múltkor láttam egy fogynivágyó hölgyet a konditeremben a futópadon 2 literes kóla társaságában.

2009. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Grat neked! :) Én is a szent alapismertek szerint edzek, csak az a baj hogy ezen a fórumon az emberek inkább hisznek a 90 napos diétában, meg a hasonló hülyeségekben.. :(


"BÜDÖS A MUNKA" :)

2009. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!