Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kar edzéskor zsibbad a bicepsz...

Kar edzéskor zsibbad a bicepszem. Van ennek valamilyen jelentősége?

Figyelt kérdés
Szóval mikor a bicepsz edzéseket csinálom, a két sorozat között zsibbad a karom. Ez nomrális?
2011. júl. 22. 15:49
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
....oda ne rohanjak....majd akkor irj lécci ha odaf*stál a scottpad mögé az erölködéstől meg a fájdalomtól.köszi
2011. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olyan hangnemben kérdeztem, mintha ez lenne a legnagyobb problémám, legalábbis mégegyszer elolvasva is úgy tűnik. Ilyesmire gondoltam, hogy esetleg vitaminhiány, vagy ilyesmi, de mindegy, azért köszi a segítő választ...
2011. júl. 23. 10:54
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
magnézium és káliumhiánytól lehetne,de akkor görcsölne is és leginkább este-éjjel nem edzés közben,ez inkább csak a vér-tápanyagellátás közt lehet valami.nem akartalak megbántani,csak annyi marhaságot kérdeznek itt...
2011. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, semmi gond, én is tudom, hogy mennyi hülyeséget kérdeznek. Amúgy rendesen csinálom az edzést, csak van egy gerincizületi gyulladásom, ami miatt talán jobban figyelek a kisebb dolgokra is, igaz, ezt nem írtam. Kipróbálok egy cal-mag-ot, aztán meglátjuk...
2011. júl. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!