Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerem, hogy is van ez?...

Konditerem, hogy is van ez? Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Életemben nem jártam még konditeremben, pedig 39 éves ffi vagyok. "Gáz" vagy nem, ez a helyzet. Viszont szeretnék, mert úgy érzem, hogy az egészségemnek és az alakomnak nagyon nem ártana egy kis formálás, "gyúrás". Nagyon megköszönném, ha valaki a legapróbb részletig leírná a konditerembe járás dolgait. Mivel akik oda járnak, azok "úgy tudják, mit, hogy csinálnak". Egyáltalán milyen ruhában érkezik az ember? Vagy ott öltözik át? Bent miben vannak, milyen öltözékben? Hogy szokás? Van egy szabad gép és aki kapja marja, vagy egyeztetik a többiekkel, hogy ki, mit használ? Egyáltalán honnan jön, hogy ki, mire edz, miket és mennyit használjon? Tényleg zöldfülű vagyok és nem szeretnék lámának tűnni. Célom egy kis kockás has, némi mellizom, karizom, kardiózás.
2011. júl. 19. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is ezt olvasd el:


[link]


Mindenre edzünk, egész tesre, lábra is, ne részesíts előnyben egy testrészt se.


Mindenkinek van egy edzésterve, amihez többé - kevésbé tartja magát, időnként variálja.


Normál tornaruhában, rövid gatya, póló, ha nagyon kemény vagy most 40 fokban is hosszú melegítő fölsőben mész le, hogy már élből melegek legyenek az ízületek, de sima rövidujjút ajánlok.


Ha valaki adott gépet használja, akkor megkérded tőle, hogy beszállhatsz- e, meg fogja engedni. Mentek felváltva, amíg az egyik pihen addig a másik löki.



Van öltöző.


Ha tutira mész megkeresel egy edzőt.

2011. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen ruhában érkezel?? Amilyenben akarsz :D Ruha nincs megkötve (azért egy külön edzőcipő nem ártana). Legelőször a kajádat tedd rendbe, az a legfontosabb nem a ruha.. :)
2011. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!