Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Na, ilyenkor mi a teendő?

Na, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még tél után elhatároztam,hogy kockás hasat szeretnék...

Mostanra most elég furán vagyok,mert a bordám kinnt van , a hasamról pedig a felső 2 kocka látszik.

De én úgy szeretném,hogy ne legyen kinnt a bordám de kocka has az legyen.

Ezt hogyan érhetném el?

Talán egyek addig,hogy a bordám eltakarja,aztán pedig különféle hasizom erősítő gyakorlatok?

Remélem kapok pár hasznos választ.

Üdv,


2011. júl. 17. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Elkövethetted azt a hibát,hogy az alapból sovány-ropi tested diétáztad le.

Diétázni,szálkásítani akkor érdemes,ha már van egy alap izomtömeged.

2011. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aham.Értem.

És akkor mit kellene tennem,hogy elérjem amit szeretnék?

2011. júl. 17. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedj össze egy kis izomtömeget... Amúgy nekem is kint a bordám pedig nem vagyok atomszálkás.
2011. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TOMAtm ***** válasza:

hát igen,most azt tudom mondani h nem haladsz rossz úton.van egy alacsony testzsírú 'alap' amire lehet építeni.kéne neked egy edzésterv(nem fegyenc meg ilyenek hanem súlyzós),rendes kajálás(nem tömegnövelő hanem +kalóriás(fehérjediétás)) és szépen lehet szárazizmot növelni(lassú lesz,de szép)igy megmaradnak a kockáid meg a papírbőr csak lesz alatta finom szálkás izomzat amire buknak a csajok is.

sok sikert hozzá!

2011. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!