Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri ilyenkor a táplálékkieg...

Megéri ilyenkor a táplálékkiegészítő?

Figyelt kérdés
Másfél éve gyúrok, eddig nem szedtem semmi, de sajnos nem úgy fejlődök, ahogy szeretném, így gondoltam veszek táplálékkiegészítőt, vagy tömegnövelőt, vagy valamit (semmi kemény cucc), hogy kicsit megdobjon. Ám tudom, hogy nyáron nem fogok gyúrni, addig még kicsivel több mint 2 hónapom van. Szóval, ha most elkezdem szedni, az elkövetkezendő 2 hónapban, majd nyáron abbahagyom 2 hónapig, nem lesz kidobott pénz és energia, és aztán visszafejlődök, vagy megmarad, és ősszel onnan folytathatom, ahonnan abbahagytam?
2009. márc. 26. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem fejlődsz normális edzés és pihenés ellenére, akkor nagy valószínűség szerint a kajáddal van a hiba. Egyél többet. A tömegnövelő igazság szerint edzés után a legjobb kaja, de lehet inni reggel v. végszükség esetén bármely étkezés helyett. Pl. ha úgy érzed, hogy már nem megy le több rizs. Ha nyáron nem fogsz edzeni, akkor vissza kell venni a kajálásból, mert különben elzsírosodsz. Izmot is fogsz veszteni, mivel nem edzel a szerzeted le fogja egy részüket építeni, mert nincs rájuk szüksége, viszont, ha lekezdesz újra edzeni könnyebben vissza fog jönni.


Én a helyedben 2 hónapra nem vennék semmit.

2009. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak eddzés után kell 1 tömegnövelő és naponta 1 multivitamin, több ilyen szinten nem

de ha tudod, h nem tudsz eddzeni szerinten ne vegyél, úgyis visszaesel

2009. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nyáron nem edzel, őszre kábé minden izmod leesik rólad, kezdheted előlről az egészet, újra a kétkilós súlyzókat fogod emelgetni, és az is lefáraszt. Szerintem ne vegyél tömegnövelőt, hanem egyél rendesen, és menj gyúrni nyáron is, különben b@szhatod amit eddig elértél.
2009. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Múlt nyáron sem gyúrtam, és ugyan ott tudtam folytatni ősszel.
2009. márc. 29. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!