Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Scitec Nutrition termékek...

A Scitec Nutrition termékek fogyaszthatóak szavatosság lejárta után is?

Figyelt kérdés

[link]

erről a termékről lenne szó

előre is köszi :D


2011. jún. 22. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

mark86


Én enném,ha nem telt el fél év.

2011. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem volt vizes párás helyen akkor szerintem simán szedheted.
2011. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi <3 :D

akkoris ha már pár éve lejárt?

2011. jún. 22. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:

mark86


NEM!!!!!

2011. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

okés köszi :)

nem akarok buzgómócsing lenni meg idétlenkedni de még hadd kérdezzem meg h miért nem? vagyis mi tud "megromlani" egy ilyen cuccban? :D

2011. jún. 22. 21:48
 6/9 A kérdező kommentje:
pontosabban mi bajom lesz tőle?
2011. jún. 22. 21:49
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

mark86


nem tudom,a lényeg hogy nem véletlen van rajta dátum.

2011. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ennyi, ha nem lenne változás akkor rátennék hogy szavatosságát korlátlan ideig megőrzi.. kicsit szigorúan nézik ezeket, egy ilyen száraz, kis vízaktivitású termék elállhat hónapokkal tovább, de azért nem kell túlzásba esni.


mi bajod lehet? általánosságban romlott élelmiszertől fél napos rosszullét - és akár lassú vagy gyors halálig sokféle tünet jelentkezhet.


száraz élelmiszeren a gombák aktivitása a jellemzőbb, amik mikotoxinokat termelhetnek, illetve fehérjedús tápról van szó, bizonyos szárazságtűrő baktériumok élhetnének.

egyébként inkább fizikai és kémiai változások történhetnek abban a termékben, és mivel nem úgy készítik amilyen évek alatt lesz, ezért feltehetően az eredeti, friss formájában célszerű fogyasztani. kísérletezni lehetne, nem halsz meg ettől, de nem tudom érdemes-e kockáztatni bármi ilyen jellegű dolgot.

2011. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem fogyaszthatósági dátum van a terméken feltüntetve, hanem "Minőségét megőrzi" dátum. Ez sem abban nyilvánul meg, hogy ezen a dátumon túlmenően minden képen minőségromlást szenved a termék, pusztán a gyártó cég eddig vállal rá garanciát. A kreatinmonohidrát száraz, hűvös helyen tárolva meglehetősen stabil vegyület. Ha nem érte nedvesség valószínűleg az ég adta világon semmi baja nincs. Én minden további nélkül betolnám pláne, ha meg sincs bontva a csomagolás.
2011. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!