Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő étrend mellé mit...

Megfelelő étrend mellé mit érdemes venni a fehérjén tömegnövelőn kivül?

Figyelt kérdés

Heló

Nem rég kezdtem el ezdeni, beszéltem egy ismerősömmel összeállítottunk egy étrendet a számomra. Az tanácsolta vegyek mellé Power Proteint hogy kiegészítsem a napi fehérjebevitelemet. Mellé vettem egy VitaComplex-et. Érdemes még valamit vennem?? Olyanokra gondolok hogy pl. izületerősítő vagy bármi más amit kell... Szükségem van még valamire?


2011. jún. 19. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Powert napközbe, edzés utánra meg vegyél valami jófajta tejsavót.


Ha kell egy kis lökés akkor kreatin, de azt inkább egy kicsit később.


Ha normális hajtod végre a gyakorlatokat, nem kell izületvédő, de a joint-x sose árt. Nehogy úgy járj mint én, hogy 2 év edzés után már kicsit fájogat a vállam.

2011. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon válogasd meg , hogy milyen fehérjeport veszel , semmiképp se a rosszabb minőségű olcsót válaszd amiben esetleg génmódosított cuccok vannak. Nézz körül melyik a természetes és azt vedd meg , ha meg igazán jót akarsz magadnak akkor ezt vedd meg a fehérje por mellett: [link]
2011. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez most vicc ugye utolsó???
2011. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Génkezelt cuccokat itteni kiegekbe nemigen raknak szerintem. Amerikában már más lehet a tészta, bár a minőségellenőrök lehet lecsapnának ott is.. Nem tudom.
2011. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

BCAA ,és/vagy L-leucin, HMB.


A power proteint meg váltsd le valami minőségibb cuccra.

2012. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!