Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zumbázni szeretnék és kangoozn...

Zumbázni szeretnék és kangoozni. Hol találjak valakit, aki elkísér?

Figyelt kérdés

Pesten, és itt pár utcára is van egy-egy terem. Ott olcsóbb, Itt közelebb van. Az összes barátnőm aki pénzesebb, nem akar jönni mivel "drága" de azért én a szegényebbek csoportjában, valahogy meg tudom engedni magamnak :) Én megis keresem rá a pénzt!! Szóval kéne egy lány / fiú akivel nem lenne olyan egyedüli. Félek hogy ott cikizni fognak a 165/75 kg-om miatt :// És egyedül nem merek belekezdeni ezért. :D

Mit tegyek? Vagy próbáljam meg egyedül?

Bocsi csak nagyon parázok:S

15/L


2011. jún. 17. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Próbáld meg egyedül.
2011. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szijaa!

Én is kiakartam próbálni!!:) És én is Pesten lakom.Szóval ha van kedved mehetünk együtt. Irj privit.:] puszi.17/L

2011. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elfelejtesz néhány dolgot:

1. mindenki arra költi a pénzét, bármennyi van, amire akarja

2. attól, hogy sok van, még nem muszáj szórni, mert elfogy

2011. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ők non-stop shoppingolgatnak, mais vagy 3x ment el :DD minden nap eljár vásárolgatni, azért ne mond, hogy a legjobb bartnőm aki mindig számíthat rám, ennyit nem tenne meg. ismerem jól. tetszene neki. csak neki a ruhák fontosabbak. :D
2011. jún. 17. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerinted nem láttak még duci tinit? Ha elmegy veled valaki, soványabb leszel? Szerinted épeszű ember foglalkozik azzal, hogy te most kövér vagy-e?

Elárulom: normális emberek LESZARJÁK, hogy hogy nézel ki.

Menj el egyedül!

2011. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én kicsit bunkó közegben nőttem fel, állandó terror alatt. szóval kicsit parásabb vagyok. de megfogadom, elmegyek. ha jön, ha nem.
2011. jún. 18. 00:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!