Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Pedig...

Miért nem fogyok? Pedig igyekszem rendesen csinálni mindent.

Figyelt kérdés

1-2 hete tornázom reggelente 5×30-40 percet, de azon kívül, hogy fittebbnek érzem magam, egy grammot sem fogytam, sőt a mérleg szerint híztam. Az étkezésemen semmit nem változtattam. Biztos én csinálok valamit rosszul, de mire figyeljek? Tán az étkezésemen próbáljak változtatni?

Előre is nagyon köszönöm!


2009. márc. 23. 06:08
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem változtatsz az étkezéseden, akkor csak egy lassú testkompozíció-változáson mész át, tehát idővel (6-12 hónap) csökken a zsír, és nő az izom aránya. Azért, hogy ezt a folyamatot felgyorsíthasd, diétás étrendet kell bevezetned, azaz szénhidrátokban és zsírokban szegény, fehérjében gazdag ételeket kell fogyasztanod, és máris látványos lesz a fogyás. 1-2 hét alatt a tested még épp csak kezd alkalmazkodni a megnövekedett terheléshez, tehát ne várj egyből eredményt - 1-2 hónap kitartással meglesz fáradozásaid jutalma!
2009. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tudat alatt én is valami hasonlóra gondoltam, de jól esik a pozitív megerősítés.

Várom a további válaszokat!

Üdv!

2009. márc. 23. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!