Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az izom mennyi idő után kezd...

Az izom mennyi idő után kezd el leépülni, ha szüneteltetem az edzést?

Figyelt kérdés
kb.egy hónapot hagynék ki,mert nem lesz lehetőségem edzeni.
2011. jún. 16. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen kajálsz, egy hónap alatt szinte semmit nem fogsz veszteni, esetleg ha saját testsúlyos gyakorlatokra van lehetőség, akkor csináld azokat! Nemrég én is kihagytam egy hónapot, és semmi látványos "leépülés" nem volt.
2011. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Glutamin, protein, BCAA bevitelre ügyelj, én lehet a végén elkezdenék egy kretin kúrát is elkezdenék, hogy jobban épüljenek be a tápanyagok, és, amikor visszatérek edzeni, kb olyan erőszintem lesz, mint előtte volt, emellett lehet jót is tesz a pihi
2011. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez függ attól is,hogy előtte hogyan edzettél , mennyit edzettél, mit szedtél(gondolok itt szteroidokra)----

de ha viszonylag tisztán edzettél, és tényleg a kaja meglesz akkor 1 hét alatt mikor ujbol elkezdesz edzeni,visszajön a formád :)

2011. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TOMAtm ***** válasza:
a krotizol azonnal bontja az izomzatban tárolt fehérjét amint többségbe kerül mint a tesztoszteron és a növekedési hormon a testben.
2011. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. jún. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!