Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudok boxzsákot és boxkesz...

Hol tudok boxzsákot és boxkesztyűt venni?

Figyelt kérdés
Nem profi, csak egyszerűre gondoltam egyenlőre..hobbibol!
2011. jún. 14. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Decathlon.
2011. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia

attól függ, személyesen vagy pedig házhoz szállítással szeretnéd. De írd le merre laksz, és többet tudunk segíteni.

Ajánlanám bármelyik Budo üzletet, decathlont, stb. rossz minőségű műbőrt ne vegyél, se zsákból, se kesztyűből, a kesztyűből hobbi szinten való edzéshez tökéletes egyébként egy 'Saman' márkájú 10oz -ás kesztyű, ebből jó a műbőr is. Viszont anyagiakban számíts egy kisebb kiadásra, mert bizony nem kevés pénzt kell kiadni ezért a 2 említett cuccért, illetve a kesztyűt magában nem kéne használnod, bandage is kell mellé, mert a csuklód agyon megy. ne kezdj túl nagy súlyú/méretű kesztyűvel sem, mert nem érdemes. a zsákot pedig a megfelelő tömörség/keménység miatt a boltban vett töltőanyagnak használatos ronggyal töltsd. De egyszerűbb elmenni egy edzésre, havi 4-5e ft mostanság.

2011. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a helyzet az, hogy Szlovakiaban lakom.
2011. jún. 14. 17:16
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

vélemények ezekrol?

2011. jún. 14. 17:21
 5/7 A kérdező kommentje:

és ez kb. hány éves gyereknek megfelelő?

[link]

2011. jún. 14. 17:24
 6/7 anonim válasza:

16.53-as vagyok.

Amit te kiválasztottál 'szettet' az tökéletes 6-7 éves korú gyereknek, bár nekem voltak kensho cuccaim, csak csalódás ért bennük, hisz anno a boxzsák(nagy) 3-4nap után szétszakadt, a 'fitnes' kesztyűjük csuklószorító része, amely jobb esetben a bandázst helyettesíti feladta a szolgálatot 1-2 hét után... egyedül ami jó szerintem az a kensho rúgó-ütő párnák, de azokkal manapság már csak edzésen találkozok, itthoni körülmények közt több okból se lehetne őket használni :), de neked nem is kell. A szafaris kesztyűkről...: ha nagyon hobbi szinten tolod akkor az a legolcsóbb effea kesztyű sem rossz, de nem fogod szeretni... De ha csak zsákoláshoz kell, akkor vegyél zsákoló kesztyűt, és még ajánlanám a twins termékeket, mert azok bírják is amire ki lettek találva, de nem szabad a nagy márkákban hinni, 'londsdale' stb... egy 'king' márkájú kesztyű sokkal inkább jobb mint egy LD. Javaslom neked, hogy írj nekem e-mailben, és ott hamarabb kapsz választ.

2011. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

12:34-es vagyok, tegnap rákérdeztem edzőmre, milyen felszerelések ajánl, ezen a honlapon amit találsz az mind jó minőségű, és sokkal olcsóbb mint bárhol máshol.

Üdv,

2011. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!