Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni rendesen görkorizni?

Figyelt kérdés

szeretnék megtanulni, hogy "mindenhova" tudjak menni vele. meg egy kicsit szeretnék fogyni is.

és ha mindennap görkorizok mennyi idő lehet mire elkezdek fogyni, elkezd látszani az eredmény?

valakinek tapasztalat??


2011. jún. 13. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

mark86


én 2 hét alatt jól nyomtam. :)

15 éve...

2011. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól függ, mit akarsz vele csinálni. Én pár nap alatt megtanultam vele közlekedni. Ha ugrani is akarsz, meg trükközni, akkor nem tudom, mennyi idő, annyira nem vagyok profi (bár, ha fogyni akarsz, feltételezem, hogy nem fogsz trükközgetni).
2011. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Iccy válasza:
nekem könyen ment kb 2hét,de én mér előtte tudtam jég korcsolyázni is.
2011. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

hol lehet ilyen görkorit beszerezni? [link]

2011. jún. 23. 12:38
 5/6 A kérdező kommentje:
ja meg egy kicsit tudok jégkorizni!
2011. jún. 23. 12:38
 6/6 anonim válasza:
Nagyon régi kérdés, szóval gondolom azóta megtanult a kérdező görkorizni...:D a 2 hét kicsit soknak tűnik.. én 8 évesen tanultam meg görkorizni, reggel elkezdtem, délutánra már száguldottam vele, persze addig sokat estem. Ezután jégkorizni nem is kellett tanulnom, mert egyből ment, és ezzel a tesóm ugyanigy volt.
2015. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!