Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt mivel lehetne eltüntetni?...

✮ʝօк&# kérdése:

Ezt mivel lehetne eltüntetni? (lent)

Figyelt kérdés
63 kg vagyok 15 éves és 177 magas fiú. Kevés rajtam a plusz, de az mind a combomon, a hasamon, és bosszantóan nagy mennyiség a mellemen. Tehát a karom,vádlim amugy vékony.. na most engem ez a mell dolog bosszant, hogy akkora melleim vannak, mint egy csajszinak akinek most kezdenek nőni.. Mondják h még csak 15 vagyok ,elnőhetem, de ha mégse, akkor mellizom fejlesztéssel, vagy mivel tudnám javítani a kinézetét? vagy a gyúrás mellett mit tegyek, hogy "leapadjanak a melleim",és a "csöcsök" helyett izom legyen látható? Amúgy féléve gyúrok és erősödik rendesen a mellem, de a felesleg miatt semmi sem látszik ..
2011. jún. 11. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

mark86


tegyél fel képet.

2011. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ha szépen fejlődik a melled a gyúrsától akkor előbb-utóbb szép formás lesz :)

azzal nem lehet mit kezdeni....szerintem.

2011. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!