Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem Pesten egy...

Ajánlanátok nekem Pesten egy barátságos konditermet?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és szeretnék kicsit izmosodni. De mivel teljesen amatőr vagyok a témában, fontos lenne, hogy ne marcona emberek vegyenek körül :) esetleg valami "szeméyi edző" sem ártana, aki legalább az elején figyeli, mit, hogyan, és mennyit!
2009. márc. 19. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
XX.kerbe a Fittnes 2000 barátságos hely és ha megkéred akkor az ottani edző edzéstervet csinál neked elmond mindent,hogy mit hogy kell..Én oda járok sztem jó hely
2009. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

XIII. ker. Kádár u Nova Sun fittness.Nem drága,nincs

tömeg és marcona emberek.Keresd Icát!

2009. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindenhol előfordulnak idióták. Ahova én járok edzeni, ott olyan fogyatékos ikulájt emberek vannak, hogy kiröhögnek, ha kisebb súllyal edzek, mint ők. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, el vannak azok telve saját magukkal.
2009. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!