Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol van a XI. vagy a XI....

Hol van a XI. vagy a XI. -kerületben jó konditerem? Ami nem is zsúfolt. Mennyi szokott lenni a tarifa mondjuk egy havi bérlet?

Figyelt kérdés
Kezdőként nem ciki odamenni? Nem vékony vagyok hanem testes...
2011. jún. 5. 06:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ó elírtam :S IX. vagy XI-et akartam...
2011. jún. 5. 06:13
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Árak általában 4-10 ezer között mozognak havonta, de van diák bérlet, és "alkalmi" bérlet, ami ha mondjuk havi 10x jársz terembe sokkal jobban megéri.

Ahova én járok ott 10000 a felnőtt havi és 4900 a diák 8 alkalmas. ( Csak hogy lásd elég összevissza árak vannak )

2011. jún. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mark86


de extra gáz odamenni! előbb 4-5 évig otthon nyomjad,vegyél gépeket,csinálj étrendet és legyen tökéletes tested,akkor talán nem vernek meg a teremben.

jaaa nem is vékony vagy hanem testes? akkor otthon se csinálj semmit az ágy alatt nem lát senki.

bemész körülnézel,megkérdezed az árakat és kiválasztod amelyik szimpatikus! ennyi!

2011. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!