Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetném meg a...

Honnan szerezhetném meg a Forma-1 2006-os brazil nagydíjának teljes felvételét?

Figyelt kérdés
Az volt Schumi utolsó Ferraris futama, ahol az időmérős technikai probléma ellenére nyolcszoros világbajnok lett volna, ha Fisichella szárnya nem vágja ki Schumacher kerekét.
2011. jún. 4. 11:32
 1/4 °:Amigo:° ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
magyar?
2011. jún. 17. 11:37
 3/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Dehogy.

Hiányzik a Palik ?

:-D

2011. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

letöltöttem a torrentet, el is indítottam, majd vártam, hogy mikor haladja már meg a sebesség a 2 mbps-t, majd meguntam, úgyhogy nem sikerült. :(

ezért utálom a torrenteket, meg azért mert nincs kedvem az oldalakra regisztrálni csak egyetlen egy torrentért, ha csak úgy tudom letölteni. aztán már én is torrenteket kerestem erről a futamról, soknál nem volt jó a link, de lett volna még egy regisztrációs oldal: BeLoad, na gondoltam most kivételesen regisztrálok.ezt írta ki:


Hiba


Sajnálom, de a regisztrált felhasználók száma elérte a maximumot (112000). Próbálkozz később!


próbálkozzak később? minek? úgyse fognak leiratkozni! viszont úgy még van esélyem, hogy keresek valakit aki regisztrált, ő letölti a .torrent fájlt, majd elküldi nekem

2011. jún. 20. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!