Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megint ilyen kondis kérdés,...

Megint ilyen kondis kérdés, ez meg egy kérdőjel-->?

Figyelt kérdés

Na hát kéremszépen, nekem problémám lenne a kajálásommal, edzéstervemmel, kitartásommal, tulajdonképpen csak ennyi. Lehetek még izmos? :O


na jó, most komolyan. én az a fajta vagyok, aki itthon edz, vannak egykezeseim, stb., igazából egy kicsit komolyabb testépítőnek ezek csak játékszerek, én még az itthoni módszerekkel is elég szép eredményeket értem el, a körülményekhez képest (aki kondibérlettel flangál, annak ez **csafüst nyilván).

Igazából az edzések kezdésével egyidőben kezdtem neki a tudatos kajálásnak, odafigyelek, hogy mivel tömöm magam. Nem szedek semmiféle port (nem elítélésből), lényegében a maximumot akarom kihozni az itthoni edzésekből. Ne gyertek azzal, hogy "*zart se ér, húzzál konditerembe", sajna, ha megtehetném, így tennék.

Annyi a kérdésem, hogy Ti hogy vélekedtek erről az egészről? Milyen edzés fogadható még el az itthoni feltételek mellett? Valamennyit segített, mert látom magamon a változást 1 év alatt, a nálam 1 fokkal izmosabb emberkék már keményen űzik a kondit, szóval mindenképp hasznos volt eddig az edzésem.

Ha valaki nagyon unatkozik, leírhatja, mit tart elfogadható edzéstervnek (egykezes súlyzók, szőnyeg, miegymás).


ja meg a bónusz kérdés: egy tök átlagos étrendet mondana valaki? ilyen standard tömegnövelésre alkalmasat, sok csirke, rizsen kívül és zöldségeken kívül.

Köszi, ja és mark, te meg neolccccs


2011. jún. 4. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mark86


takarodj terembe b.zdmeg!!! :)

én is itthon edzek mondjuk nekem megvan minden ami kell. két egykezesem volt,később vettem fekpadot,guggolóállványt,

lábgépet,maszek lábtolót, csigás hátgépet meg van még ez-az+ 1 tonna súly! kinézel bodybuilderről izomcsoportonként gyakorlatokat és csinálod. nem kell ezt túlpörgetni ha nem a superbodyra készülsz! ruddal és egykezesekkel mindent át tudsz mozgatni.

egy valamivel nem értek egyet! az hogy te edzés után iszol egy turmixot,nem azt jelenti hogy nem hozod ki a maximumot,csak egyszerűen nem b.szol ki a testeddel és ellátod a kritikus időszakban tápanyaggal.

23rugóért veszel egy vödör tejsavót,heti 3 edzéssel,edzés után egy adaggal több mint 1 évig elég, a dextróz meg még olcsóbb. ezt ne hagyd ki mert ökörség lenne. nem kell neked étrend se,napi 1.5-2 gramm fehérje és 4-5 gramm ch kell/tskg,ezt kábéra beviszed nem szemétkajából.csirkerizs nincs kőbevésve,lehet comb,halkonzerv,tojás,vagy amit találsz. ch meg durumtészta,rizs,zabpehely,krumpli.

a napi adag meglegyen megnézed miben,miből mennyi van azt csá! ződség mehet :)! további kérdésre szívesen válaszolok!

2011. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Edzés után ha nincs turmix, olyan mintha netről akarnál úszni tanulni. Szinte kötelező, mert ha keményen edzel a szervezetedbe tápanyag hiány lép fel és az nem jó...
2011. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kszi az eddigi válaszokat!


Edzést után mindig betolok pár tojást, halat, zöldséget, tudom hogy ez elenyésző, de ha kicsit normálisabb eredményt akarok, ahhoz kéne turmix, ahhoz meg egy normáis edzésterv... vagy legalábbis az itthoniból kihozni a maximumot.


Gyakorlatok szempontjából igazából a hasammal vagyok bajban, mit és mennyit érdemes hasra dolgozni? annyira nem igénylem, hogy a kockák széleivel papírt lehessen vágni, de azért valamennyire kirajzolódjanak. Minden napi futással, mennyi az esély arra, hogy más izomcsoportok is ledolgozódnak? De legalább a hasamon lévő elenyésző zsírréteg lekerülne (nem úszógumi, vagy ilyesmi..)


Amúgy még az úszásra gondoltam, így itthoni gyúrás mellett. Erről mi a véleményetek? :)

2011. jún. 4. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Úszás: Ha nem szenvedsz hónapokat minden egyes kilóért, akkor érdemes eljárni, mert jól kilazítja az izmokat, főleg a segédizmokat.

Has: Szerintem minden edzés végén csinálj 3xbukásig hasprést, ha már sok megy tegyél a tarkódhoz súlyt, és mellette mehet lábemelés / térdemelés amelyik megy. Amúgy oké, hogy eszel edzés után ez turmix mellett is kötelező, de gyors felszívódású kaja kéne, és mint tudjuk a turmixnál nincs gyorsabb :S

2011. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valami alternatívát tudnál mondani addig? Gondolkodom, hogy akkor végül is beruházzak-e vagy sem, legalább akkor erre...
2011. jún. 4. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:

mark86


erre nincs alternatíva ezt megígérhetem haver...

2011. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!