Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék a neten ilyent...

Hol tudnék a neten ilyent megtanulni?

Figyelt kérdés

Szoval, én nem vagyok nagyon erős srác, állandóan belémkötnek és ez majdnem minden esetbe verekedéssel végződik. Mindig engem vernek meg. Ezt már unom meg tönkreteszik az életem. Mutatnátok pár linket vagy videót hogy hol tudnák megtanulni a neten. Én csak védekezés céljábol akarok megtanuni verekedni.


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. máj. 31. 14:26
 1/4 anonim válasza:

A netről való tanulással nem érsz semmit. Menj el boxolni pl a Vasasba, kb havi 4-5EFT bár nem írtad merre laksz. Azért természetesen, hogy ne legyen leszólva a válaszom:

[link]

2011. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt írtam a védekezésről.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

Egyébként meg tökéletes a motivációd,hogy elkezd az ökölvívást.Menj edzésre,ott megtanítanak mindent.

2011. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Telitalppal térden szemből vagy gyomorszájon kell rúgni őket tiszta erőből és már vége is. Nem kell ide semmilyen küzdősport. Ízületekre avagy szem, nyak, gyomorszájra kell támadni és vége is. Csak sajnos ott leányos zavarában az ember, ha nem gyakorolja előtte nem biztos, hogy meg tudja csinálni, ráadásul, ha eltalálod rendesen és lemegy tőle akkor lehet megsajnálod és utána még idegesebben fog szétszedni...
2011. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Predy, inkább biztos, hogy NEM tudja megcsinálni egy gyakorlatlan ember amiket leírtál.[Arról nem is beszélve, hogy egy apró dolgot elfeledtél: a másik fél is tud védekezni.] Az, hogy nem kell semmilyen küzdősport? Ez h.lyeség. Igenis kell, vagy pedig az életnek kellett volna már megtanítania őt rá, de mint olvashattuk az utóbbi nem történt meg, ezért is kéne valahova járnia. Már az első hónapban megtanulna védekezni, aztán még meg is szeretné a küzdősportokat. [1. válaszoló voltam]
2011. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!