Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ez a tápkieg gyártó cég?

Milyen ez a tápkieg gyártó cég?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=z8V-zfdXXps


Itt egy videó egy tápkieg cégről. Ez alapján nem tűnik gagyinak (saját gyára van, szponzorkodik stb.), és nagyon olcsó.


Akinek van tapasztalata ezzel a céggel kapcsolatban, írjon!


2011. máj. 30. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

mark86


nincs tapasztalatom,nem használtam még a termékeiket,de most,hogy megnéztem a videót biztos hogy soha nem is fogok!

gagyi csomagolás,80as években voltak ilyen reklámok!

és lesz.rom hogy nem az a lényeg de egy gyártó aki nem ad a külcsínyre az adja el másnak! 10gyártót tudnék felsorolni ami különb!

2011. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

mark86


bocsi,25-öt! :)

2011. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, habár lehet, hogy pont így tudnak lefaragni az árból és amíg minőségileg hozza az elvárt szintet, addig nekem tök8.


Amúgy nézegettem neten és itt egy kis leírás:


Cégünk működését 1997-ben kezdte. Az indulás óta folyamatosan fejlesztjük és bővítjük a jelenleg 50 féle termékből álló kínálatunk.

Fehérjéink, tömegnövelőink, vitaminjaink és zsírégetőink kifejlesztése során rendkívül fontosnak tartottuk, hogy ezek kielégítsék mind a profi sportolók, mind az egészségüket és fittségüket megőrizni vágyók igényeit. Tehát termékeinket minden fogyni, izmosodni és egészségesebben élni vágyónak ajánljuk 0-99 éves korig!


Az alapanyagokat Németországból, Ausztriából, Belgiumból és Görögországból szerezzük be. Az alapanyagok minőségéért Prof. Dr. Eng. Paul Stefanescu, a Academia de Stiinte Agricole si Silvice (Agricultural and Silvan Sciences Academy) professzora kezeskedik. Cégünk filozófiája szerint csak a legmagasabb minőségű alapanyagokkal dolgozunk.


Cégünk rengeteg sportolót szponzorál, köztük Florin Uceanu-t valamint Petru Ciorba-t is.


A REDIS NUTRITION 2011 elején kiérdemelte a táplálékkiegészítő gyártó cégnek adható legrangosabb elismerést, mely garantálja, hogy mind a gyártás, mind az alapanyagok minősége terén a legmagasabb színvonalat képviseljük! Továbbá az előállítási folyamatok, az alapanyagoktól a kész termékig, teljes mértékben megfelelnek az Európai Unióban elvárt ISO 9001:2000 és HCCP szabványoknak.

Az oklevelet a német TÜV Thüringen minőségbiztosítási intézete állította ki a REDIS NUTRITION részére.

A vizsgálatok és maga az eljárás 6 hónapot vett igénybe, mely idő alatt rendkívül alaposan és minden részletre kiterjedően megvizsgálták alapanyagaink, higéniás körülményeink, valamint megbizonyosodtak termékeink minőségéről is.

Ezen vizsgálatot a TÜV rendszeresen megismétli, ezzel garantálva az termékek állandó színvonalát.

2011. máj. 30. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

mark86


ezzel az a helyzet,hogy minden gyártónak van ilyen dumája! :D

linkeld,mit szeretnél tőlük használni!

2011. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

mark86


ja és a reklámok nem befolyásolják az árakat,egy cégnél sem! ez nem így működik! tanúúútam!!!

2011. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk például ezt: [link]
2011. máj. 30. 18:54
 7/9 clint ***** válasza:
100%

ha az íz nem számít és a tartalom igen abszolut megéri.

Körülbelül egy éve használom. Mocskosul hányinger íze van, de a benne levő dolgok kárpotólnak. Mark számtalan román testépítő használja minden hónapban bevizsgáltatják a fehérjetartalmát. Csak megjegyezném, hogy a fehérje tartalom alapból bukta volt már nemegy cégnél bevizsgáláskor. (cytogen, MLO (ekkor váltott biotechre), vagy a magyar muscle bear aminek egyből MHN lett a neve, vagy vegyük a tejpor nevü cég átverését) a redissel ilyen sosem volt, régi és jol bevált termékek, és nagyon olcsók is.

2011. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

mark86


értem, de az nem világos hogy egy tejsavónak hogy lehet sz.r íze?

2011. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 clint ***** válasza:
100%
ugy hogy a koncentrátumokat nehezebb ízesiteni. A jobb ízű savó koncentrátumok minimum 70 gramm alatt tartalmazzák a proteint. Ennek meg 80 % felett van szinte alig raknak bele ízesítőt. Arról nem beszélve, hogy tényleg régi a cég, és azért anno nem voltak olyan finomak ezek. A cég kizárólag romániába gyárt, nem olyan mint a scitec vagy biotech ami magyar piacra meg egy két kisebb országba gyárt de előadja, hogy világcég,angol cimkével épp ezért drága is, és a cimke nem kell olyan hardcore legyen mert a vevőkör megvan már 14 éve nekik, full román nyelvű a cimke is. Amúgy nem a tejsavóra gondoltam rossz íz alatt, hanem a többire,ennek a savónak szimplán alig van íze, de a prot R meg az ideal protein...:D És korrektül fel van tüntetve a kevert proteineknél, hogy miből hány % van benne, meg van aminosavprofil is, ami pl a cytogennel meg a biotechnél nem divat.
2011. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!