Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szertorna vagy tánc?

Szertorna vagy tánc?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném, ha segítenétek nekem egy fontos kérdésben, és tanácsot adnátok. Igazából életemben már nagyon sok sportot kipróbáltam, eddig a leghosszabb ideig szertornáztam, csak nem tudom, megtaláltam-e a megfelelő sportágat számomra. Egyébként minden nap futok és tornával erősítek, csak mindig is szerettem volna valami más sporttal is foglalkozni, amit kedvtelésből csinál az ember. Nahát akkor kezdjük is: Legelőször négyévesen kezdtem el futni, amivel máig is és ezután is fogok foglalkozni, mert nagyon szeretem, négyévesen anyukám beiratott kisgyerekeknek való úszótangfolyamra, majd hétévesen újból úszásra. Még négy-öt évesen beiratkoztam Show-táncra, majd kipróbáltam a Rock&Roll táncot (Rocky), amiben nem voltam olyan ügyes, úgyhogy abbahagytam. Nyolcévesen balettoztam, tízévesen kézilabdáztam, 11 éves koromtól kb. egy évig tornáztam, ami nagyon jól ment, ám a következő évben már be sem iratkoztam, mert ki akartam próbálni a Hip-Hop Street dance-t. Hát, nem ment valami fényesen, úgyhogy 2 hónapja ismét visszamentem, jártam párszor, de mivel most meg senki nincs, aki elvigyen, már másfél-két hónapja nem voltam, pedig szeretnék visszamenni. Szerintetek visszamenjek még attól, hogy most kihagytam? Vagy kezdjek vmi másba pl. táncba? Ötletek? Nagyon megköszönném a segítségeteket! L/13
2011. máj. 25. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
visszamenni sosem késő, feladni rosszabb mint újrakezdeni, olyan 14-15 éves korban már el kell döntened hogy mit akarsz, most még próbálgathatsz szerintem.
2011. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Valójában tanácstalanságom oka az, hogy szemmel láthatólag rengeteg sportággal próbálkoztam már, de sajnos vagy nem voltam ügyes benne, (mint a hip-hop-ban, bár itt azt is tudni kell, hogy későn kezdtem, már októberben) vagy egyszerűen meguntam. Eddig a legjobb a torna volt, mert ott kedvesek az edzők és ügyes is vagyok, szeretem. Viszont szeretem a zenét, a versenysportokat is, mint tánc, csak az a baj, hogy az nem ment olyan jól.

2011. máj. 26. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem szertornázz
2013. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!