Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha szedek tömegnövelőt...

Hogyha szedek tömegnövelőt annak lehet káros hatása rám nézve?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy elmegyek gyúrni és szedek hozzá tömegnövelőt, gondoltam előtte megkérdezem itt mert még nem szedtem tömegnövelőt.
2009. márc. 15. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
nem.
2009. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
5%

Nagyban függ, hogy milyet.

Anno én is szedtem, de csak egy kúra erejéig.

Én annyit vettem észre, hogy agresszívabb vagyok tőle, ugyanúgy, ahogy több ismerősöm is, de én tablettát szedtem.

A sima szén-hidrát + fehérje viszont nem okoz semmit.

2009. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem lehet káros hatása, csak a tömegnövelőt ne a kaja helyett szedd, hanem kaja után, amikor már nem bírsz többett enni, még kortyolgass el egyet.Így fogja elhozni a várt hatást.
2009. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak úgy csináld, ahogy kell, ne hasraütés szerűen.
2009. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyet akarsz.legális vagy illegális.a legálisnak semmiféle komolyabb mellékhatása nincs,max pattanásos leszel,esetleg az elején megy a hasad tőle.érdemes körülnézni a piacon, mert nagy a választék és az árak tudnak nagyon húzósak is lenni és nem sokkal nyújt többet az egyik termék a másiknál!a lényeg a mennyiség!a minőség is,de az minden terméknél már garantálva van! a szteroidoka felejtsd le.attől leszel idegbeteg,szőrös,és kerülsz kórházba vese, és májbetegséggel!!
2009. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nos ha legális hanem mindenképp szervezetromboló.A májat vesét mindenképp terheli és be is vizesedsz tőle.A te döntésed a te tested de hosszabtávon nem éri meg.
2009. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

illegális tömegnövelő:D:D lool!

Egyébként a tömegnövelő jó dolog de nem csodaszer, nem úgy működik hogy megiszod és izom nő... ezek étrendKIEGÉSZÍTŐK..

magyarul: kikalkulálod mennyi a napi tápanyag bevitel igényed és ezeket tudod velük kiegészíteni...

Káros hatásai pedig nincsenek!


olvasmány: [link]

2009. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jordan96 válasza:
Hihetetlen, hoyg a világ idáig fajult, hogyha valaki erősödni és izmosodni akar akkor rögtön a súlyzókra, és egyből tömegnövelők tömkelegére gondol. Megkérdezném én: mitől voltak izmosak a Spártaiak ? Gondolkozzatok el rajta :) és szerintem meglepődnétek mi mást tartalmaz az a tömegnövelő a fehérjén és a szénhidrátokon kívül ;)
2013. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szakács Tamás 2 válasza:
Jordan 96 te hány spártait láttál? nem a 300 cimü filmre gondoltam meg a szobrokra. Soha nem voltak olyan izmosak akkor a férfiak mint a filmekben csak erösek voltak ...
2014. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!