Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olvastatok már ennyi baromságo...

Olvastatok már ennyi baromságot egy helyen?

Figyelt kérdés

Most találtam ezt a cikket, és megértettem, hogy mitől annyira tájékozottak a fogyókúra rovatban:

[link]


2011. máj. 24. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy kik írhatták nem tartom olyan nagyon nagy hülyeségnek. Itt legalább nem ellenzik a húst :)
2011. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mark86


de rohadtul gyomorideget tudsz csinálni ilyen sz@rokkal! ;)

én csak átfutottam és 17 valótlan állítást fedeztem fel! (számoltam)

akkor még van a csillagdiéta-itt a csillagok és bolygók együttállása alapján kell kajálni és a hypnózis,itt meg bekábítanak egy ingával és megmondják hogy: NEM VAGY ÉHES VAZZE!

A f.-rovatban azt figyeltem meg,hogy mostanában nem szólnak vissza ha leírod a frankót,hanem,mintha észre se vennék! 90naposhoz belinkeltem egy bb oldalt ahol levezetik hogy miért kamu,utánam meg odaírt valaki egy borzasztó nagy állatságot és újjongva örültek egymásnak! az emberi butaság határtalan,mindenki könnyedén akar mindent és egymás lelkét nyugtatgatják hogy jaj de jó hogy nem látunk a szemünktől! mintha agymosottak lennének abban a rovatban! amikor belinkelsz egy normálisoldalt nem azt mondják hogy pl egy testépítő csaj biztos tud valamit ha közelebb van a tzs-je a nullához mint a 10-hez,hanem hogy fú nem akarok ilyen csúnya lenni! mintha egyszerű lenne....

2011. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mark86


jah nem ellenzik,csak éppen az étrendben van nagyon karcsú mennyiség!

2011. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mark86


a tízórai,uzsi,vacsi variációk odab@sznak rendesen!

2 korpás keksz

1 zellerszár

fél grépfrúúút! :))))

2011. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogyi rovatban nagy marhák vannak ám. Ha belinkelsz nekik bb oldalt akkor azt mondják nem fognak proteint meg hasonló "szemetet" kajálni egész nap. Ha leirsz nekik egy csirke+rizs kombót akkor meg csak néznek, hogy mennyi húst kell enni (amit mellesleg nem fognak), oszt leb@sznak mert elitélem ha tizóraira 1! TúróRudit zabbantanak.

A femina.hu-n olvastam már nagy állatságokat, nem értem miért nem próbálnak meg nem dietetikusokkal összeálitani egy étrendet.

2011. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó volt amikor egy idiótával pár válaszon keresztül harcoltunk, hogy az utolsó étkezés szerinte ne tartalmazzon húst /odaírtam, hogy sovány hús/ mert még jó hogy nem pacalpörköltet ajánlok estére. Szerinte gyümölcsöt kell enni este... Szokásos. És még azt hitte az állattya, hogy igaza van... ezeken beszarok komolyan.
2011. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már nem írok a fogyiba.Feladtam.

Csak kérdéseket szoktam írni,de mindig átteszik a humorba,nem tudom miért:).

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1815170..

2011. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ÁÁ én nem számoltam:D Én néha még szoktam velük vitatkozni, de nem akarom kib@szatni magam megint, mint amikor egy kövér lamantinnal közöltem, h nem fog fogyni pusztán a zsírégetőtől
2011. máj. 25. 02:14
 9/9 anonim ***** válasza:

mark86


kövér lamantin!!! :DDDDDDD

2011. máj. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!