Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen helyket érdemes megnézn...

Milyen helyket érdemes megnézni Bogács környékén? Vagy merre induljunk?

Figyelt kérdés
Nyárra tervezünk egy kics kirándulást (4 fiatal 18,19,és két 20 éves) és Bogácsot néztük ki. A környéken valami érdekes múzeum, vagy akármi más...? Minden javaslat érdekel
2011. máj. 21. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

én pont ma voltam Bogácson, és iszonyú jó hely :D nektek biztos tetszene.

van ott egy kemping/lakókocsipark pihenő rész, illetve közvetlen mellette bérelhetsz ha jól emlékszem kb. 10 fős jurtákat (bungalók igazából, csak ez a nevük :D). neten nézz árakat, de diákoknak egy éjszakára az épület olyan 4500 ft volt. ezek mellet közvetlenül pedig van egy tök jó strand, medencékkel, lángos-hekkes-jégkrémes-sörös büfékkel, amiket egész nap ingyen használhattok, ha a jurtákban szálltok meg (strandra külön belépő kéne).

kicsit odébb, a domboldal aljánál pedig vannak borospincék (borkóstoló, kocsma, miegymás).


csak a strand/üdülőrészen voltam, sportpályákkal, mindennel, szerintem nagyon jó a hangulata, már most így május vége felé is aránylag sokan voltak, ti korotokbeli emberek is. a pincéknél nem voltam, csak messziről tudtuk megnézni :D


szóval szerintem mindenképpen jó választás, nincs is Budapesttől nagyon messze (nem tudom, hol laktok), amit én megtapasztaltam az alatt a 20 perc alatt, az alapján nagyon jó helynek tűnik. egy próbát mindenképpen megér :)

2011. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem teljesen így gondoltam, hanem hogy a környező településeken. Bogácsot ismerem, minden nyarat ott töltök (ott lakik keresztanyum), szóval a szállásunk az megvan oldva. Hanem így gondoltam, hogy Egerben, Mezőkövesden vagy valahol, ami nincs túl messze. Egyébként 150 km-re lakunk Bogácstól ;)
2011. máj. 22. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!