Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb rúgás?

Melyik a legerősebb rúgás?

Figyelt kérdés

Haverommal vitatkozunk rajta már fél órája... Már lassan gyakorlatban is egymáson.

Sebesség, pontosság, használhatóság most lényegtelen. A nyers erő érdekel csak.


2011. máj. 19. 16:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ezt a tesztet nem fogadom el, mivel két különböző ember, más testfelépítéssel rúgta.
2011. máj. 19. 20:19
 12/19 anonim ***** válasza:

Az az utolsó link amiben a kapuérás rúg, azon tényleg látszik hogy benne van az egész teste, csak a támasztó keze nincs. Viszont szerintem ez: http://www.youtube.com/watch?v=KeIRsTRJh2U

Mivel folyton nyújtogatjuk ezzel a mozdulattal a lábunk egész életünkben, biztos hogy ez a taposós rúgás a legjobb.

2011. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 lee12 ***** válasza:
am te kérdező tk-zol?
2011. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

capúéjjrá :)

azért, érdekes. de hát így néz ki egy alkalmazott harctechnika: leguggolsz, átlendíted az egyik lábad, bedobod a tested, és elveszíted az egyensúlyod ha nem talál..

viszont a TKD-s tonnás rúgása még nagyon elgondolkodtató.

feladat: védekezz ellene :D fogok és magamelé vennék valakit :D úgy túl lehetne élni a rúgást csonttörés nélkül :P

2011. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű.

Persze hogy a Chuck Norris féle pörgőrúgás...

2011. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen ITF TKD-zok, haverom pedig Shotokanos (időnként eljárunk egymás edzésére)
2011. máj. 20. 22:15
 17/19 A kérdező kommentje:

23:58-as

Most emberi mértékkel számolunk.

2011. máj. 20. 22:19
 18/19 Zedo Aragaya1 ***** válasza:
Sztem az egyenes, v. oldalsó toló rúgás (mae geri, v. sokuto geri), ezekkel ha jó eltalálnak vkit, akkor repül pár métert. A köríves fejre (mawashi) se rossz, mert azonnali k.o., csak az baj vele, hogy kieshetsz az egyensúlyodból. Még a muay thaios ugró térdrúgással is nagyot lehet rúgni, főleg ha fejre megy.
2016. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Zedo Aragaya1 ***** válasza:
Ja, és persze az egyenes tolót inkább sarokkal kell rúgni sztem, ha a talppárnával rúgsz sztem max. begörnyed, mintha kapott volna 1 gyomrost.
2016. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!