Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanazolol mellé milyen...

Balazs00xx kérdése:

Stanazolol mellé milyen stroidot ajánlotok még?

Figyelt kérdés

20\f 110kg 190 cm

formásabb izmot szeretnék felhozni

most váltok termet 4 év után , megvettem a kúrához való fehérjéket vitaminokat stanát még az lenne a kérdésem h milyen koxot nyomjak még mellé ill. levezetőként mit ajnálasz?

írj kérlek normális és részletes válaszokat köszönök


2011. máj. 16. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Kokszolj csak, barátom,remélem van tartalék májad és veséd is...


Minek sportol az aki nem bírja? Akaratgyengeség...

2011. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a genetikám kötve hiszem h képes többre ezen szeretnék javítani így évek alatt egyszer sem nyúltam hozá igen csak nagy változáson mentem keresztül ezen szeretnék továbbra is javítani így ezzel igen remélem sikerül és tudok benne segítséget információt kérni és kapni

Üdvözlet:)

2011. máj. 16. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] ezt olvasd át. én nem igazán értek hozzá, viszont láttam 1x egy kúrát ide felrakva, ott danabollal meg provironnal szedte volna piramisban. az elég jónak tűnt.
2011. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TOMAtm ***** válasza:
attól függ mi a célod.a stana önmagában még kezdő kúrának sem javallott(hosszú h miért),ha tömegnövelni akarsz akkor danabollal,deca-durabolinnal,vagy tesztoszteronnal használd(ill ezek kombinációi).ha minőségi izmokra vágysz akkor primobolannal.nem ajánlom egyiket sem,mert ne kokszoljon az aki a saját kúráját nem tudja összerakni!töltsd le az X-files -t és olvasgass fórumokat.Ha mégis belevágnál,sok szerencsét!(már ahhoz is h eredeti cuccot szerezz).
2011. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt a könyvet amúgy ki írta? a teljes nevét le tudnád írni? engem érdekelne.
2011. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!