Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyennek értékeled ezt az...

Milyennek értékeled ezt az edzéstervet?

Figyelt kérdés

18/f. Decemberben abbahagytam a kondizást, de augusztusban kezdtem el. Most egy 2 hetes alapozást tervezek utána érdemes ezt az edzéstervet követni ? Miben változtatnátok ? És nem sok ez nekem ?


amikor gyúrtam az ősszel, akkor fekvenyomáskor is 4*8 at csináltam, de a második 8 után már annyira elfáradtam, hogy nem tudtam kinyomni a másik 8 at csak segítséggel. Ehhez tanácsot ?


[link]


2011. máj. 9. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
TUUUUUUUUL SOK!!!!!!! minden!
2011. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amugy 4 napnal nem edzenek többet semmikeppen egy heten a helyedben. es azt sem ilyen osztásban. Probald meg ugy elosztani, hogy egy nap 2 csoportot mozgatsz meg. es az egymast követötkön ne legyen "ütközes". Csomo van ilyen a neten.
2011. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Has nap? ilyet se láttam még:D

Hagyd a fenébe, heti 3szor rakj be valami hasat az edzés végére, a kart csapd oda a vállhoz és máris megvagy 4 napból, marad időd pihenni.

2011. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!