Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vesszőfogó házilag? (Íjászathoz)

Vesszőfogó házilag? (Íjászathoz)

Figyelt kérdés
Én kartondobozba nyomott purhabra gondoltam az milyen ?
2011. máj. 8. 18:50
 1/6 Bányai Károly válasza:

Az rohadt drága és szét fog potyogni. Próbáltam. Mekkora kellene? Purhabból több tubus kell, hogy tényleg megfogja. 10.000 fölött lesz a vége.

A legjobban a szalmabála vált be. 2000 Ft-ért lehet venni, és nem gond, ha nagy a szórás.

Ha ez nem jó, akkor Kartondobozt kell kitömni régi ruhákkal. Nem nagyon keményre, épp akkor fogja meg jól, ha lazább. Egy idő után szétmállik a doboz eleje, akkor ragasztani lehet még egy réteget rá, vagy kicserélni. A doboz túlsó fenekébe kell egy furnérlap, vagy deszka, ami eloszlatja az erőt, ha ez nincs, akkor kipúposodik a hátulja.

2011. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz a választ de egy doboz olcsó purhab 1000-2000 forint és

kell max 2 flakon v tubus mind1 nem akarok nagyot mögé kifeszítek egy ponyvát és ha lerontom akkor az megfogja. De a folifoam (remélem így írják) nagyon drága. megúsznám 3000 forintból a doboz azt tudom h szétmegy azt kivágom és kicserélem. A deszkás ötlet nagyon jó köszi!

2011. máj. 8. 22:19
 3/6 A kérdező kommentje:
* polifoam
2011. máj. 8. 22:20
 4/6 anonim válasza:

milyen ijhoz kell milyen erossegre?

Tradihoz v 50font alatti csigashoz jo a szalma vesszofogo (mondjuk en lottem ra 70 fontossal is megfogta nem karosodtak a vesszok) 70 cm atmeroju 4500 ft kornyeken van ! arra meg rafogadhatsz egy 300 ft kornyeken levo uvegszalas lőlapot!

Fontos h a szalma fogonak min 15 cm vastagnak kell lennie 60 font alatt megfelelo lehet es olcso!


a reklam miatt nem linkelek shoppokat egyszeruen ird a google ban szalma vesszofogo itt egy kep

[link]

2012. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tisztahiszti válasza:
Nekem a padlás szigetelésből kimaradt üveggyapot bála izgatott(hengeres,kb 60cm körátmérős)Egy, két lövés volt rá tradicionálissal jól működött.Most azon gondolkodom,hogy az itteni ötletek alapján egy tv papír karton dobozt kitömök a lapokkal és majd látjuk.
2012. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sokkal olcsóbb is van lehet mondani hogy ingyenes

Van nálatok biztos otthon újság na annol kellene összeszedni egy 15-20cm es köteget és azt belerakni egy nagy mosóporos dobozba belerakod

teljesen ingyenes vesszőt se károsítja és lehet mondani hogy ingyenes

A doboz kb 500 lővést bír a papírok meg kb 2000 et de mindeggyiket lehet pótolni :)

2014. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!