Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A jumbo nagyon kieresít? Csak...

A jumbo nagyon kieresít? Csak mert alapból is olyan erek vannak a karomon, hogy én is megijedek néha tőle, ezért nem szeretném ha még jobban az lenne. :/

Figyelt kérdés

Gondjaim vannak a tömegnöveléshez szükséges tápanyagmennyiség bevitelével. Azaz nincs elég étvágyam ahhoz, hogy eleget egyek. Ezért szeretném kiegészíteni a kajálásokat. Úgy gondoltam, hogy minden étkezéshez annyi Jumbo-t innék amiben kb 30g szénhidrát lenne. Viszont a termékleírásnál olvastam, hogy van benne erezettség fokozó és nem igen szeretnék még ennél is eresebb lenni.

71kg vagyok és kb 7% a testzsírom.


2011. máj. 7. 21:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki tud akkor adhatna tippet, hogy hogyan oldhatnám meg a megfelelő tápanyagbevitelt kiegészítők nélkül.
2011. máj. 7. 21:38
 2/5 anonim ***** válasza:
az erezettség azért van mert kicsi a testzsírszázalékot, ha hízol a jumbotol nem lennél ennyire eres
2011. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 escrogar ***** válasza:
jézusom, erezettség-fokozó...tesótudomány a javából...
2011. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem eresít az semmit.

Én a helyedben legyantáztatnám a karom,hogy még jobban látszódjanak az erek.

2011. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehogy gyantázom :D Így is annyira látszik, h mindenki megbámulja :D
2011. máj. 8. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!