Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valakinek pár hasznos ötlete?...

Valakinek pár hasznos ötlete? Mi lenne a teendőm? 24/N

Figyelt kérdés
Kb. olyan 3 kg plusz lehet rajtam. Leginkabb a hasamon van plusz 2-3 cm ami zavar. Egyebkent 165/52kg vagyok. A kérdésem az lenne, hogy ebben az esetben is érvényes az, h hiába csinálok haspréseket stb. hasra mert az csak a zsir alatt fog erősödni? Viszont az etrendemre mar igy is idafigyelek es hat izmosítani szeretnek. Meg persze lapos hasat (igazabol mar csak ez a 2-3 cm zavar). Szoval mi lenne a teendőm? Valami konkret edzésterv hasra? Amugy aerobikozni szoktam heti 3x.
2011. ápr. 26. 18:57
 1/10 Neji ***** válasza:
próbáld ki a kardió edzést lehet neked az jobban beválna mint az aerob de pontosan nem tudom :/ egyébként szerintem 165/52 vel nem vagy kövér...ink átlagos vagy talán sovány picit.
2011. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zsírégetéshez izzadni kell. Nincs értelme a hasizom gyakorlatoknak, attól csak erősödik. Ha tudsz menny el terembe és spiningel de még jobb az ergométer. Ha terembe nem akarsz menni akkor meg futás, de nagy melegbe ám! :)
2011. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lefogyni mar csak a hasamból kellene... ott van az a 2-3 cm pluszban...es hat ez a problemam...igy sose lesz szep lapos hasam :(
2011. ápr. 26. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy izmosítani akarod a hasad, vagy fogyni akarsz, döntsd el. Helyi zsírégetés nincs, ha fogysz mindenhonnan fogysz. Egyébként meg 80%-ban a kaján múlik, ha le szeretnéd adni a hasadról a zsírt, akkor diétázz.
2011. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 30 legnagyobb hazugság a testépítésben

A Muscle Media Magazin 2000. / Október/November számából


16. Ha napi több száz felülést csinálsz, akkor hamarosan sziklakemény, bordázott hasizommal büszkélkedhetsz.


Nincs olyan, hogy „helyi zsírégetés”. A napi több száz felüléstől kemény és feszes lesz a hasizmod, azonban semmit sem fog érni látványilag, ha zsírréteg fedi. A közelítő és távolító mozdulatok fiszesítek a nők combját, azonban semmit sem érnek az ott lerakódott zsírréteggel, amit amúgy hibásan cellulitisnek neveznek. Semmi más nem fogja eltávolítani a zsírt, csak a finoman megkomponált étrendi stratégia. Más szóval, több kalóriát kell égetni, mint amennyit beviszünk a táplálkozás során.


Szóval diétázz.

2011. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak... okes de nekem nagyon minimalis a zsirreteg a hasamon....szoval nem hiszem, h csak diataval lemenne... ezert kerdeztem, h mar akkor edzek a hasizmomra? vagy az a keves ettöl sem fog elmulni? mert oke, h nincs helyi zsiregetes, de akkor aki 100 kilosan kondiba jar annak is eltünik....
2011. máj. 1. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Elkezdheted edzeni a hasadat, azzal kárt nem csinálsz. Viszont ha van rajtad felesleg, akkor nem fog úgy látszani.

A diétával, futással, úszással, biciklizéssel tudod ezt megszüntetni, de mindenképpen a több elégetett kalória/bevitt kalória eredményezi a fogyást. A kardió, aerob edzések csak a folyamatot segítik, akárcsak a zsírégető szerek.

A száz kilós gyúrósok is diétáznak, amikor már nem akarják tovább növelni a tömegüket.


Hasra én ezt alkalmazom:


1. Hasprés (5 kg-s tárcsával, ezt kiválthatod valami mással, vagy símán, tárcsa nélkül.)

2. Box - ez tulajdonképpen a hasprés továbbfejlesztése. Amikor felemelted a felsőtested, kettőt ütsz a levegőbe, jó magasra. A lényeg, hogy két részletben fújd ki a levegőt, az ütések közben.

3. Törzsfordításos felülés.

4. Lábemelés.


Ha valami érdekel még, nyugodtan kérdezz.

2011. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még esetleg annyi, h mennyit csinaljak meg belőlük? pl 15-20-20-15 ismétlésekkel jo lesz?
2011. máj. 1. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mindegyikből 30 db-ot csinálok, ha megy, akkor csinálhatod Te is úgy.

Egyébként azt ajánlom, hogy kezdésnek mindegyikből 20-30 db, később lehet növelni az ismétlésszámot. Gyakorlatok között a szünet legyen mondjuk 30-90 mp.

Minden nap edzheted a hasad, de néha azért tarts egy szünnapot.


Remélem tudtam segíteni!

2011. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen tudtál! Köszönöm még1x! :)
2011. máj. 1. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!