Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fegyencedz...

Vadmeggy kérdése:

Mi a véleményetek a fegyencedzésről?

Figyelt kérdés
Az a lényege, hogy mennyire baromság a súlyzós edzés, mert haszontalan "felpumpált" izmaid lesznek és hogy a saját testsúllyal végzett gyakorlatok sokkal hasznosabbak és az erőt is sokkal jobban fejlesztik. Szerintem ez ugyanolyan népbutítás, mint a sok nevetséges diéta a női újságokban. Szerintetek?
2011. ápr. 23. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Az igaz,hogy a könyv keményen oltja a testépítést,de a gyakorlatok amiket leír és elérhetsz vele azok tények.

Azon nincs mit vitázni,hogy a fickó fölmegy kézenállásba,majd egy kézre áll és kinyomja magát 6x7x,vagy egy kézzel húzódzkodik.Ehhez erő kell.


Ami hiba egyébként szemet szúrt a könyvben,hogy írta az író,hogy a fickó akit edzett,fél évvel később egy számmal nagyobb méretű pólót hordott,olyan izomzatot épített.

Ez szép és jó,sőt elérhető is,de ez elsősorban a kajának köszönhető,másodsorban az edzésnek és a könyv a táplálkozásról egy szót nem ír.

Más hiba nincs benne.

2011. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt írja benne, hogy a testépítők túl sokat foglalkoznak a kajával és túlzabálják magukat, 15-20 kilóval hájasabbak, mint kellene és verseny előtt egészségtelenül leszálkásítják magukat...
2011. ápr. 23. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
népbutítás szent és való, mint amiket anyámék nézegetnek a női magazinokban, hogy hu ettől fogyott le lagzi lajcsi meg liptai claudia :D
2011. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 noname86 ***** válasza:
mi a népbutítás?
2011. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy megint még egy ok, hogy ne járj edzőterembe, mert otthon 3szor olyan erőssé gyúrhatod ki magad.
2011. ápr. 23. 18:02
 6/9 noname86 ***** válasza:
A testépítés elsősorban az esztétikumról szól,az erő "csak mellékhatásként" nő! Senki nem állítja hogy a testépítők a legerősebbek! a kajáról annyit hogy ki van számolva milyen minőségű és mennyiségű tápanyagra van szükség a fejlődéshez,nincs túlzabálás! most ezzel mi a gond?
2011. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

nemtom, de elkezdem olvasgatni.

amúgy szerintem egy ilyen "fegyencedzésnek" ami az erőről szól semmi köze a testépítéshez. én a Pavel féle GTG edzést követem egyébként, 1 kezes fekvőtámaszozom, guggolást 1 hete nem csinálom, de kíváncsi vagyok erre az irományra.

2011. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

igazából.. átfutottam, tetszik! :D

csak ebben nagyobb ismétlésekkel dolgozik, ami most pont ellentétes az én edzésemmel. hmmm...

de amúgy valami ilyesmi lesz az alap erőedzésem, az már biztos!

2011. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
én már csinálom egy ideje a csakorlatokat amiket leírt. szépen sorjában, és az étkezésre is figyelek, és hiszitek vagy sem azért nagyobb is lettem tőle, eddig főleg a hátamon és a bicepszemen és a combomon lett nagy változás, + még az erő amit "kreáltam" mert multkor összepakoltam 1 gyereket elég könnyen, és eddig gyengusz kis ember voltam, lehet csak bedumálom magamnak, de kondiba nem szeretek járni :)
2011. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!