Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sokáig nem járok konditerem...

Ha sokáig nem járok konditerembe és újra nekiállok az első alkalomnál bedurrantom a bicepszem utána könyék hajlatba pár napig ki sem tudom nyújtani nagyon húzodik van erre valami jó megoldás? Mert vizes ruházom de az semmit nem ér

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 17:20
 1/5 lóf4szJankó ***** válasza:

A kulcsszo: FOKOZATOSAN!!!

Ha kihagyas utan ujbol gyurni kezdesz ,fokozatsoan kell visszaszoktatni az izmot ahhoz a terheleshez amit akkor kapott ,mikor rendszeresen edzettel ,nem pedig neki esni kemenyen es full bedurrantani....annak ez lesz az eredménye ... nem kell vele semit csinalni ,elmulik magatol.

2011. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy elmulik már párszor átesem ezen de még kb 3 nap és hnap dolgozni fogok ddig nincs valami amivel enyhithetném?
2011. ápr. 22. 17:46
 3/5 lóf4szJankó ***** válasza:
100%

pfff ..nemtudom ,kend be valami kremmel,gyulladas,izulet,izomfajdalom csokkentovel ,pl. vmi körömviragos krem jo lehet ...de amugy nemtudom,nem vagyok othhona a temaban ,nekem van par gyogynovenyes kremem amit hasznalok ,de f@szom se tudja h mibol all.


Amugy meg ha már párszor átestél ezen ,akkor az azt jelenti h nem tanulsz a sajat hibaidbol ,es ez nagy hiba ebben a sportban.

2011. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én mézzel szoktam bekenni, és műanyagfóliával betekerem. 1 nap alatt elmúlik.
2011. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem kell nekiesni hülyegyerek módjára!

Egyébként izomlazító és hideg-meleg váltózuhany javít rajta picit!

2011. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!