Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mark86 . mér vagy ilyen bunkó...

Mark86 . mér vagy ilyen bunkó es lekezelő, beképzelt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 20:19
1 2 3 4 5
 41/45 Neji ***** válasza:
0%
Szerinted capoeira v taekwondo?Nem önvédelemből érdekelne de pár rúgása lehet önvédelmi is.Látszatra érdekelne főleg melyik néz ki jobban. Pörgő rúgásokat imádom:D
2011. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Neji ***** válasza:
0%
Mártírok?..Nem láttam,de lehet megnézem most..=D
2011. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

a mártírokat nézd meg!

nagyon nagy film! :DD

hmm szóval egyéb szempontokból tkd vagy capu?

capuhoz nem csak a lábadon kell tudnod állni, erős kar és felsőtest is kell, és volt olyan felmérés ahol egy capu rúgás volt a leggerincszaggató bitangpusztulatosan kibeb.aszottul ku.rvaerős! tonnás erő volt benne!

de sztem Neji te is láttad azt a videót, amikor a capus. karatés és a tkd-s rúgott.


amúgy.. áhh tkd lábtechnikája engem annyira nem vonzana, szóval annyit úgysem rúgok, meg fejre.. áhh. viszont capuban jók ahogy letámasztja a kezés és úgy rúg, a saját harcművészeted technikáit lehet vele színesíteni.

pl én gyakoroltam olyan rúgást hogy kifordulok és egyik kezemmel közben letámaszkodom. mert ha úgy adja ki magát a mozgás, akkor tudjak fordulatból ilyen nehézked helyzetből is támadni.

szóval neked mehetne a capu!!

azt nem bírom, ha valaki harcművészetként emlegeti.. de az ilyenek általában megütni nem tudnának valakit, nemhogy egy összetett rúgást véghezvinni egy élő emberen :)

2011. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

a mártírok még ennél is jobb [link]


amúgy keressetek rá az én filmem trailerére!

"serbian film" :D érteni fogjátok :D

2011. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Eredeti tejsavó fehérje 82%-os eladó! (bevizsgált)

2000Ft/kg

2011. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!