Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hany szeriaaban es hany darab...

Hany szeriaaban es hany darab fekvotamaszt csinaljak?

Figyelt kérdés
Neki szeretnek fogni fekvotamaszoni, es van is egy par olyan tamaszom( forditott "U"-alau rudak), amikkel a mellkasom meg lejebb ereszthetem majd ugy nyomhatom ki magam, de nem tudom hogy egy heten hanyszor, vagy egy nap hanyszor es hany szeriaban hany darab fekvotamaszt csinaljak hogy majd latszodjon is valami, de nem akarom aszt se hogy tul sokat csinalok es visszafele fejlodjon az izmom? 17 eves vagyok. Aki tudja hogy hogy ajanlott, vagy van tapasztalata az segitsen. Koszonom.
2011. ápr. 3. 00:14
 1/3 anonim válasza:
Én általában két naponta szoktam 3*30-at csinálni de ha azt szeretnéd hogy látszódjanak az iznaid akkor: kondi... ;)
2011. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

GreenTea


Konditerem lenne a legjobb, fekvőtámasszal nem sokat lehet fejlődni. Ha ezeket használod akkor csinálj kétnaponta, 6x12-t és figyelj a kontrollált végrehajtásra, valamint a megfelelő kajára!

2011. ápr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

áhh jah.

olvasd el Pavel meztelen harcosát ;)

2011. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!