Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Könyvből lehet tajcsit tanulni...

Könyvből lehet tajcsit tanulni? Vagy esetleg valaki Zalaegerszegen nem tud ilyen programról?

Figyelt kérdés
Esetleg ha nincs erre szerevezett program, ha esetleg veszek ehhez kapcsolódó könyvet, el tudom sajátítani? Vagy mindenképp tanárra van szükség? Tudtok valami könyvet ajánlani?
2009. febr. 25. 19:53
 1/2 yuda ***** válasza:

A kérdésed első felére tudom csak a választ-könyvből képtelenség tanulni mozgásokat-ehhez képzett tanár kell aki megmutatja és kijavítja szükség szerint.

Egyébként már bennem is felmerült a dolog,hogy kipróbálnám,de én sem találtam oktatót-úgy látszik,még az elején tart az elterjedése.

2009. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Budapesten, Veresegyházon nála tanulhatsz: [link]


Én sem hiszem, hogy könyvből menne. Maximum valamilyen videóról, de az se javít ki, ha nem jól csinálod.

2012. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!