Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha az izmokat félretesszük,...

Ha az izmokat félretesszük, mondjuk azt hogy az a része meg van, akkor milyen szkander technikákat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Most tényleg nem azt akarom hallani, hogy erre kell gyúrni meg arra, hanem hogy mit hogyan csináljak, tehát először fárasszam ki, és amikor már elfáradt utána nyomjam, vagy pont fordítva, húzzam-e magam felé a kezem vagy ne, szal értitek.

Előre is köszönöm az Értelmes válaszokat.


2011. márc. 25. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Attól függ milyen erős az ellenfél. Ha egyből le tudod nyomni, akkor hadd menjen. Ha nem akkor marad a fárasztás, szerintem. A kezed pedig szerintem mindenképp húzd magad felé, amennyire lehet. Nem tudom ezt szabályozzák-e... Ha szabályos, akkor megéri, mivel eléggé megnehezíted az ellen dolgát.

2011. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt amúgy gondoltam, hogy ha egyből lebírom nyomni akkor lenyomom, de én erősebb ellenfélre gondolok. :DD

Ha leakar nyomni, elkezdem fárasztani, és még egyszer-kétszer megpróbálja és nem bírom tartani... ://

Azt ha jól tudom, nem szabályozzák, hogy mennyire lehet magad felé húznia kezed, de az alap, hogy közel tartom magamhoz a kezem. De köszi a választ.

2011. márc. 25. 23:32
 3/6 fjps ***** válasza:

Néhány apróság:

-Mindenképp húzzd magad felé a kezed

-Próbálj az ellenfél kezén minél magasabban fogni

-Minél közelebb van hozzád az alkarod, annál könnyebb

-A csuklód, könyököd és a vállad mindig egy vonalban legyen

-Még kezdés előtt feszítsd fel az egész felsőtested

2011. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ. :):DD
2011. márc. 26. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
itt Kovács Péter szkanderbajnok mondja el a dolgokat : [link]
2011. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én például azt szoktam csinálni, hogyha egy nálam nagyobb ellenfél jön, először külsőzök (top roll), és ha nagyon erős, kirántom a kezem. És ki van ismerve a technikája. Ezután elemezni kell az ellenfelet, és hadd szóljon!

Persze mindig próbáld meg a következőket:

-húzd magad felé a kezét

-vigyél bele testet!!! (ehhez erős tartóizmokra van szükség, lehet rá edzeni nagy súlyokkal, negatív szakaszban)

-eddz csuklóra, hogy ne bírjanak neked becsuklózni!

2014. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!