Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hulahopp?! Akkor jó vagy sem? : )

Hulahopp?! Akkor jó vagy sem? : )

Figyelt kérdés
Olvastam olyat, hogy nagyon jó, és olyat is, hogy fölösleges. Nekem műanyag karikám van, és megtöltöttem rizzsel, így nehezebb. Amikor karikázom, 20 perc után kezdem érezni, hogy "zsibbad" az oldalam. És ez szerintem jó. Nem fogyni akarok, a súlyommal nincs gondom. Inkább formálni szeretném az alakom. Mi a véleményetek? Jó erre a hulahopp? Tapasztalatok? Mindenre kíváncsi vagyok:)
2011. márc. 23. 17:24
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy bajt nem csinál,szerintem ha élvezed,és érzed a hatását,akkor már mindenképpen hasznos! Mozgásnak nem utolsó,és legalább még vicces is,úgyhogy szerintem csináld csak bátran,ha jónak tartod! :) Sok sikert az alakformáláshoz! :)
2011. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. márc. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!