Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Freerunos, gördeszkás, extrém...

Freerunos, gördeszkás, extrém sportot űző csávók miért bunkók, sötétek?

Figyelt kérdés

én is ilyen vagyok, szeretem az extrém dolgokat ,de egy valamit nem értek . Miért kell bunkónak lenni egyszerre. ma pl az volt velem h

megyek a gördeszkámmal(épp csak menni tudok vele) volt az uton valami xar kődarab,rámentem,majdnem eltanyáltam,erre ezek a laza csávók elkezdik''jajjjj'' -azzal az igazi gúnyolódó röhögessel- persze nem szóltam vissza mert nem vagyok p*cs és s*gg mint ők de önbizalmam sincs semmi,már elég sok lelki baj ért +a lelki érzékenység ami ezt tette velem és ha általába beszólnak akkor se kép se hang ,megyek tovább ,


nem vagyok olyan gyökér mint ahogyan elsőre tűnik a mondataimból 17f


2011. márc. 22. 18:10
 1/3 bix ***** válasza:
most miért kell erre beszűkíteni? van bunkó autós, van bukó motoros, van bunkó deszkás, koris, gyalogos és macsaka is. ha felveszed akkor a te dolgod, de ebben mi volt a kérdés? sok a sötét ember, nem függ ez össze azzal hogy milyen sportot űz vagy nem űz.
2011. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem azért mondod ezt mert te is hasonló személyiség lehetsz. azért általánosítok ,mert így feltűnőbb
2011. márc. 22. 20:36
 3/3 anonim válasza:

Helló.

Nincs olyan hogy bunkó freerunos, gördeszkás vagy extrém sportoló vagy akárki. Ha valaki bunkó akkor az is marad lényegtelen hogy mi a hobbija közben.

2011. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!