Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karatés lányok, nektek hogy...

Karatés lányok, nektek hogy megy a karate?

Figyelt kérdés
Mért választottátok ezt a sportot, miért szeretitek, Milyen az edzésetek?
2011. márc. 10. 20:50
 1/7 anonim válasza:

nekem nagyon jól megy...lassan 7 éve járok már...:) sok versenyt megnyertem,külföldön is.(nem dicsekedésből)úgy érzem jó vagyok abban amit csinálok és élvezem is.teljes átéléssel csinálok végig minden edzést és egyszerűen imádom a társaságot..:D

14 /L

2011. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj annyira örülök hogy valamilyen szinten rokonlélekre találtam :D én 3 éve járok és imádom a mozgást és a társaságot is. én is fogok menni versenyre csak kicsit félek tőle :S am én is 14/L :)
2011. márc. 10. 20:56
 3/7 anonim válasza:

Én még tini koromban karatéztam, azaz pár éve, de nem ment sehogy. :( A melleim sem nőttek meg jobban és a popsim sem lett formásabb. Hamar otthagytam, mert nagyon durva volt, sok volt amikor egymás ellen kellett küzdeni :S.


Rendben van hogy karate, de attól még a levegőt kéne püfőlni és egymást gyepálni, nem tudom ebben mi a jó.

2011. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Először én is ezt hittem és ezt is gondoltam de valahogy belezúgtam :) a karatéba. Nagyon megszerettem. És rólam senki nem mondaná el hogy agresszív típus vagyok :)
2011. márc. 11. 17:22
 5/7 anonim válasza:
Papupcsopics Ilza, te komolyan azért jártál oda, hogy a melled, meg a segged nőljön? az már rég vesztett ügy, mert ennek semmi köze hozzá. Ha meg nem bírod a csoportos egymás ellenit, akkor megint csak bukta, mert a nélkül, nincs semmi.
2011. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Most lett egy éve,hogy járok,nagyon szeretem:) Én mindig is szerettem volna tanulni egy harcművészetet,ami lehetőleg japán:)

De az igazat megvallva,ez csak véletlen volt,hogy pont akaratét kezdtem el,méghozzá a kyokushint:P De nem bántam meg! Szeptemberben lesz majd a vizsgám 9kyu-ra. Szvl. én még az elején vagyok,de nem zavar.Mindent lassan csinálok,ezt is :D Versenyre én már nem fogok menni,az biztos:D A célom:önbizalom szerzés, megtudjam magam védeni és hogy egészséges legyek. De neked sok sikert majd,ha mész majd versenyre(főleg,ha küzdésre),minden tiszteletem,bátor vagy!:)

2011. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik, de még kezdõ vagyok. Én shito ryu-zok. Egyébként a karatét mindenkinek csak ajánlani tudom mert önvédelmet nyújt.
2011. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!