Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi lehet keresni profi...

Mennyi lehet keresni profi ketrecharcal?

Figyelt kérdés

Illetve van e rá lehetősegem hogy eljussak erre a szintre kb.5év alatt??18éves vagyok ,tobb mint 3eve gyúrok,183cm100kg.A gyúrás mellet kb. haromnegyed eve rendszeresen sokat futok,mindenféle allokepesseg novelo gyakorlatokat vegzek valamint gyakorlom az utés-rugasokat,kombinaciokat,haverokkal sparringolok.Most kezdtem járni thay-boxra ,emelett még vmi foldharcot is tanulni akarok.Tehat 1-2 evig parhuzamosan szeretnek jarni allo es fold harcra.Jol el akarom sajatitni a thay-box,birkozás,kempo technikakat.Motivalt vagyok es van akaraterom,kitartásom.Ha évekig keményen edzek ,22-24 evesen eljuthatok a profik közé?

Tudom,sok más tényező is szerepet játszik :idő,PENZ,szponzor,jo edzők stb. ,de mondjuk h ez megvan.


2011. márc. 8. 00:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet h most csicskának tunok h ilyet kerdezek.De tapasztaltab emberek velemynere vagyok kivancsi akik jobban otthon vannak a temaban,h mit mondanak...keson kezdem es mar nemnaogyon tudnam behozni azokat akik kisgyerek koruk ota edzenek vagy lehetseges??Ha jol tudom Remy Bonjasky is 17evesen kezdett thay-boxolni es mégis K1 vilagbajnok lett.
2011. márc. 8. 01:06
 2/4 anonim válasza:
a válasz IGEN .. ha úgycsinálsz mindent ahogy leirtad akkor 24évesen simán fent vagy a szinten
2011. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem az a kérdés, hogy mennyit lehet keresni ketrecharccal, hanem az, hogy mennyi pénzed van, hogy profi ketrecharcos legyél. mert először amatőr versenyeken kéne bizonyítanod. És ott nincs pénzdíj, csak nevezési díj.

pl most is lesz ilyen 7végén Dorogon.


Másrészt, vedd ki a kezed a biliből, erre a szintre nem lehet csoportos edzésekkel eljutni. csk priváttal. az meg sok pénz. Ezenkívül a gyúrás is meglehetősen kontraproduktív a bunyóban. én kifejezetten szeretek testépítőkkel gurulni. lehet, h erősek a konditeremben, de a bunyóban gyengék, merevek, nem veszélyesek. a derekuk is gyenge, szal nemsokmindenük van... de legalább a bicójuk jónagy, hamar kopogják a bicep-cuttereimet :D

2011. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy menj el a Varga Peti vagy a Felföldi Szabi edzéseire, ha komolyan fejlödni szeretnél.
2011. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!