Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy...

Hogyan érhetném el hogy kidudorodjon az ér a felkaromon?

Figyelt kérdés
kb. 2 éve gyúrok és a bal kezemen már megjelent az ér de ott sem túl láthatóan. Milyen gyakorlatokat, hogyan végezzek hogy mindkét karomon kidudorodjon az ér?
2009. febr. 16. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint a legjobb megoldás a fogyókúra, mivel azt a fránya eret a zsír takarja el. Gondolom azt említeni sem kell, hogy ettől függetlenül bicepszezned ugyanúgy kell. Én hosszú időre abbahagytam a kondit és felszedtem 10 kilót feleslegben. 2 hónapja újrakezdtem, azóta ledobtam 8 kilót és feszül az ér. Nem tudom kardiózni szoktál-e, de azt mindenképpen javaslom. Persze nem akarom megváltoztatni az edzési szokásaidat, mert úgyis mindenki maga tudja, hogy mi a jó neki, de még a Schwarzenegger által huszonéve (vagy több) írt testépítős könyvben is külön felhívja a figyelmet a kardioedzés szükségességére. Ő pedig azért biztosan ért hozzá.

Na ez jó hosszúra sikerült, remélem hasznos is!

2009. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, igyekszem megfogadni a tanácsot! :)
2009. febr. 16. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Éppen jókor ültem ide. :) Ha teszel vele egy próbát akkor majd azért tájékoztathatnál, hogy mennyire volt sikeres. ;)

Minden jót és jó edzést!

A

2009. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg ez a könyv nekem is megvan.:) Rémlett hogy beszél benne erről a kérdésről amit én is felvetettem, de így már beugrott. Köszi!
2009. febr. 16. 15:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is jó edzést és ha van vmi eredmény akkor tájékoztatlak.
2009. febr. 16. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez részben genetikai is. Nekem alapból nagyon közel vannak az erek a bőrömhöz, mindig látszanak, ha megerőltetem őket, akkor meg már nagyon durván néznek ki.

Másfél éve gyúrok, azóta fokozódott a helyzet. Szóval jó, amit eddig leírtak, de ez valamennyire genetikai is.

2009. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. febr. 17. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!