Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig jógázzak?

Mennyi ideig jógázzak?

Figyelt kérdés
Úgy értem egy-egy gyakorlatot mennyi ideig tartsak ki vagy hányszor gyakoroljam?
2009. febr. 15. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Hát én nemtudom, de ha már jógagyakorlatokat találsz akkor csak megtalálod mellé a leírást is. Én ha nyújtok nem jógázok hanem nyújtok akkor olyan 1 percig szoktam megtartani és folyamatosan egyre erősebben nyújtani. Mondjuk jobb lenne több ideig is, de hát ez így gyorsabb.
2009. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Addig tarts egy pozíciót, amíg kényelmes, amíg nem fáj,nem húzódik, amíg kellemes érzés és nem okoz fájdalmat. Ne erőlködj, hogy egyes pozíciókat kitarts, mert ahhoz megfelelően hajlékonynak kell lenned.

Kezdőknek abszolút ajánlom: AZ 5 tibeti jógagyakorlatot. Nem tudom, hogy honnan lehetne megszerezni sajnos, de alap gyakorlatsor és a felfrissítés mellett erősít is.

2011. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!