Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet Pesten teljesen...

Hol lehet Pesten teljesen kezdőként jóga órárakra járni?

Figyelt kérdés

Ezer éve nem sportoltam és eléggé "elgémberedtem".Szeretnék jógázni, de fogalmam sincs hol vannak olyan órák ahol teljesen kezdőknek indítanak órákat.A legtöbb fittness teremben csak annyit írnak h. jóga órák ekkor és ekkor.A neten próbáltam pár gyakorlattal megbírkózni,de elég nehéznek tűnik egyik testhelyzetből átmenni a másikba+légzésre is figyeljek+jó legyen a testtartásom stb.

26/l


2011. febr. 22. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Geri joga DVD, Pelates DVD. Ezeket probald megszerezni, mivel ezeket nagyon egyszeru elvegezni, ugyanis kezdoknek szol.

A jogaban is van kezdo es halado, tehat Te a "kezdo" DVD-t keresd.

Egyedul sokkal jobb ezt vegezned, es ezeken a DVD-en az oktato Veled halad, tehat kozben elmagyarazza Neked a legzest, de mar az aszanaknak a helyes kivitelezeset is.

2011. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a DVD-ket, semmit sem érnek egy igazi edzéssel szemben. Am. meg ha edzést keresel, akkor használj Google-t.
2011. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ember a joga segitsegevel egyesulni tud a valodi-belso Enjevel, a benne rejtozo Istennel.

Tudatos eletmod, tudatos legzes. Ezeket ellehet sajatitani es meglehet tanulni konyvekbol es DVD-t segitsegevel, s nem hinnem azt, hogy 1-2 honap alatt megtanulhato lenne, tehat ezert is jobb az, ha otthon vegzi.

Edzes? Ez nem fogja megtanitani az alapokat, esetleg a testi gyakorlatokat.

2011. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj meg te is könyvekből Aikido-zni, aztán törd el a gerinced egy igazi edzésen hülyegyerek '-.-
2011. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18:39

Kedvesem az eltort gerincemet gyogyitottam meg, de ugy es azzal a technikaval, amit a jogabol tanultam.

Az osi indiai jogat tanultam meg, es konyvekbol kezdtem el, s aztan a kazettak es DVD-k voltak a segitsegemre, hiszen 20 eve meg nem volt joga oktatas.

Tehat kazettak nelkul kezdtem el, hiszen a jogat megtanulni nem lehet par honap alatt.

A joga mirol szol?

Nem elek mo-on, de amikrol hallok otthon, hogy joga oktatas, azok nem a teljes joganak a tanitasai, esetleg az aszanak, tehat a testi pozoknak a tanitasa es a legzogyakorlatok, a joga legzesnek az oktatasa es komoly penzekert.

2011. febr. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még ugyanúgy megkell tanulni a fizikai alapokat, magával a szellemi tartalommal nem mész sokra. És biztos vagyok benne, hogy az eltört gerincedet a kórházban gyógyították meg, szakképzett orvosok, és nem te regeneráltad magad a szellemi csakráddal. Továbbá a rehabilitáció során gyógytornász foglalkozhatott veled, és valószinűleg ez a fizikai mozgás gyógyított meg, nem pedig a jóga tanai. Nem vagy te se Chuck Norris, sem Bear Gryls...
2011. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

07:32

Ezek szerint Te egy nagyon fejlett lelek vagy, s pontosan tudod azt, hogy egy masik szemelyisegben mi zajlik le.

Talan tisztanlato?

A jogarol nagyon sok embernek a testgyakorlas es a pontos mozdulatok jutnak az eszebe, pedig ez felreertes, a joga nem errol szol.

2011. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!