Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nők a...

Miért van az hogy a nők a konditeremben főleg külső-, illetve belső combizomra edzenek?

Figyelt kérdés
Azokat a gépeket férfiak szinte nem is használják.
2011. febr. 20. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert azok a gépek izomépítés szempontjából majdhogynem hatástalanok.
2011. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a pinatárogató gépek férfiaknak is jók csak mi inkább guggolunk(de azért néha nem árt berakni őket izolációs gyakorlatnak)Nők meg elszötymörögnek vele.De azt ne gondold hogy pl Lenda Murray is azzal építette fel a b*zi nagy comjait
2011. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan szerinted miért PINATÁROGATÓ?:D Amúgy én is szoktam használni, többnyire lenyújtani... Mert arra viszonylag jó.
2011. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köze van annak a gépnek a szexhez?:D
2011. febr. 20. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy szerepelt nagyon vad szexuális fantáziáimban :D Főleg, mikor az akkori barátnőm is ugyanabba a terembe járt, ahova én, és direkt úgy csinálta, hogy ne tudjak ne rá koncentrálni :) Pedig amúgy csak az edzésre koncentrálok a terembe.
2011. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, hogy jobban tudjanak szorítani a combjaikkal. :D
2011. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Gondolj csak bele, mi vonzóbb egy nőben? Ha szép, hosszú, izmos combjai vannak és kemény feneke, vagy ha 40-es k*rvanagy bicepsze?
2011. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mintha olyan k*rva sok 40es karú nő szaladgálna a termekben.

1 kis titok:a nők hormonális okokból nem képesek nagy mértékben izmosodni.Vagyis ha nem csinálnak napi 8erőltetett étkezést+szteroid+egyéb doppingok akkor el is lehet felejteni a 40es karokat.

Ha nem csinálnak normális gyakorlatokat esetleg azt érik hogy úgy fognak kinézni mint a rakás szar

2011. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Láttam hogy néha evezést és tarkóra húzást is csinálnak, sőt mellből nyomást is. Persze kicsi súlyokkal
2011. febr. 22. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok, ok a 40-es kicsit túlzás volt, de azért értitek mire akarok célozni nem?
2011. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!