Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 évesen késő elkezdeni...

20 évesen késő elkezdeni balettezni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 19:42
 1/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem, ez épp olyan mint hogy a városban látsz idősebb hölgyeket/urakat futni, kocogni.
2011. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem igen, az izületek, a hajlékonyság csak a gyerekkorban kezdett és fokozatosan, rendszeresen használt gyakorlatoktól lesz olyan, amilyet ez a pálya megkíván.
2011. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Késő,ahogy a második is írja. Már 8-10 évesen is késő.
2011. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha ebből akarsz megélni, és valaha is fel akarsz lépni valahol, nagyon késő, igen, de ha ez minden vágyad, hobbinak jó lehet. nem kell, hogy jól menjen, ha csak magadnak akarsz örömet szerezni. amúgy 4-5 évesen el kell kezdeni, ha primabalerina akarsz lenni.
2011. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 19. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem késő!

Az nyilvánvaló, hogy az operát már nem célozhatod meg, se a táncművészeti főiskolát ezen a szakon:)

De még simán megtanúlhatsz balettozni, ha elég kitartó és elszánt vagy. Minden a szorgalmon múlik.

Továbbá elöny minden olyan táncban ahova kell némi hajlékonyság, lazaság.

Ha megtanulod az alapokat, akkor egy olyan táncban még hasznát tudod venni, amit még nem késő elkezdeni.

2011. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy én régebben már balettoztam, 7 évig heti 20 órában(kalsszikus balett,jazz balett), csak olyan lazák lettek a szalagjaim,(térd,láb, boka) stb. hogy abba kellett hagynom,mert elszakadtak.

De mostmár ugyérzem,elkezdeném újra.

Nem teljesen az alapokról indulnék, jazzbalettben nyertem is kül. versenyeket.

2011. febr. 20. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Régebben én is klaszikus balettoztam, és jazzbalettoztam is:)

Bár én nem napi 20 órába, hanem csak 10, és nem 7 évig, hanem csak 2:D

Aztán más táncot tanúltam 6 évig, és kb 2 éve, hogy vissza mentem klaszkus balettozni és jazzre is járok már megint, ujra:DD

Tök jó vissza emlékezni a régi időkre:)

Csak azt sajnálom, hogy régen abba hagytam a baletott, és átértem másik táncra...

Szóval, ha azt szeretnéd akkor mindenképp menj vissza:)

7 év alappal bármilyen tánciskolába felvesznek:)

Én meg most igyekszek "potólni":D

2011. febr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!