Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok Budapesten Fa...

Hol találok Budapesten Fa hullahop karikát?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta keresgélek de nem találok csak a műanyagot :S Nekem pedig fa kellene mert úgy olvastam hogy az segít a derék rész formálásásra.
2009. febr. 12. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én a multkor a camponaba láttam
2009. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%

ilyen kérdés már volt. tudod, kereső...

először is: nem hHULLAhopp, hanem hulahopp

másodszor: ha a műanyagot szétszedet, és teszel bele sót, úgy nehezebbé tudod tenni, ugyanazt fogja tudni, mint a fa, az ár töredékéért

2009. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én vizet töltöttem bele, és ígyis jó lett. Egész súlyos.
2009. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
előző két válaszolónak: hogy szedtétek szét a karikát, és utána hogy tettétek úgy össze, hogy nem jött szét? Ugyanis én már próbálkoztam ezzel, de nem tudtam összerakni, csak úgy, hogy 5 perc múlva szétjött :S
2009. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
1 menet cellux, vagy szigetelő szalag... nem olyan brutálisan nehéz kitalálni
2009. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

a 3. válaszoló vagyok.

Én simán szét tudtam húzni. aztán bele a vizet, és össze is tudtam nyomni. mindenféle ragasztó nélkül. és azóta szét se jött, pedig gyakran használom. mondjuk az érdekes lenne, ha szétjönne, és minden tiszta víz lenne. :D

2009. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A kérdezőtől szeretném megkérdezni, hogy találtál-e fa hulahopp karikát? Ha igen, hol? Én is keresem.
2009. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet már későn válaszolok de egyszer láttam itt pestem egy karácsonyi vásáron ilyen fa játékos bódéban. Máshol nem találtam én kölcsönkértem egyik ismerősőmét az már vagy 20 éves darab... Érdemes körbekötni szigszalaggal mert akkor nem lesz vizes afa és évekig el áll. És nagyon sokat segített a hasam és adeream tájékat nagyon szépen rendberakta.
2009. szept. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!