Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem baj, ha nincs izomlázam?...

Nem baj, ha nincs izomlázam? Tegnap voltam step aerobicon hosszú kihagyás után, szívvel lélekkel dolgoztam, de ma mégsincs izomlázam.

Figyelt kérdés
Rosszul csináltam valamit, vagy az a jó, ha nincs izomláz?
2009. febr. 10. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van hogy később jön az izomláz.nálam például órára pontosn 24 órára jön.


ha tegnap este voltál aerobicozni,lehet hogy ma este jön meg az izomláz.

különben meg nem feltétlen csináltál rosszul semmit.

van hogy edzett az ember(sokat dolgozik,vásárol,utazik,emel,pakol)ilyenkor elképzelhető hogy olyan eddzetségi szinten van,hogy nem lesz izomláz.

2009. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:)
2009. febr. 10. 11:52
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem sem szokott másnap kijönni, hanem csak harmadik nap. Jó sportolást neked!!
2009. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van az izomláz inkább 24 óra alatt alakull ki, és főként a 2. napon fogon jobban érezni. Legalábbis nálam így szokott lenni. Ha nem lesz, akkor sem jelenti azt, hogy nem csináltad jól, lehet az óra intenzitása nem volt keményebb, nehezebb, mint a Te edzettségi szinted.
2009. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha valaki normálisan lenyúlt elméletileg akkor sem kéne, hogy izomláza legyen... bár nem tudom :P
2009. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!