Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 vagyok, és szeretnék...

18 vagyok, és szeretnék szerezni valami harcművészeti tapasztalatot. Ekezdhetnék ilyen időssen boxolni?

Figyelt kérdés

18 év, 185 cm magaság, 75kg,

Eddig gyúrtam de már szeretném 1 kicsit "erősebbnek" is érezni magam.


2011. febr. 3. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ha azt akarod, hogy impotens legyél nyugodtan. a koksztól nem leszel erősebb, csak felfújja az izmaidat.
2011. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hol van itt szó kokszról okos gyerek?

Kérdezőnek:ha az edzéstől nem erősödtél valamit nagyon sz@rul csináltál!

2011. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt kérdezi hogy boxolni kezdhet-e el, nem koxolni -.-...

olvasni tudni kéne..

Szerintem nyugodtan elkezdheted. :)

2011. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Erösödtem, és a hülyegyerekeknek uzenem hogy a tápkieg és akoksz két külömbozo dolog.

Szeretném tudni hogy ha baj van akkor megtudnám magam védeni, lenne valami kondim, kitartás, és 1 cél elotem.

2011. febr. 3. 18:32
 5/8 A kérdező kommentje:
18:29 - köszi szépen :)
2011. febr. 3. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán elkezdheted.Sőt,ha lemész a hobbista edzésre,akkor te leszel a legfiatalabb az is biztos.
2011. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem neked valami keleti harcművészetet kéne elkezdened. Én 16 évesen kezdtem el a karatét és voltak olyanok akik 40 felett kezdték el. Az ember nagyon sok mindent megtanulhat ott legfőképpen tiszteletet és a kitartást.
2011. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A boksz közdősport, és nem harcművészet. Alapvető külömbség, hogy a küzdősportban sok a szabály, és kevésbé hasonlít a való élet körülményeihez. A legtöbb harcművészet arra tanít meg, hogyan állj helyt bármilyen ellenfél ellen. A harcművészetekről mindenkinek egyből a "kelet" jut az eszébe, de kevesen tudják, hogy nekünk magyaroknak is van harcművészetünk. Ez a Baranta. Én magam Baranta edző vagyok. Mi azt szoktuk mondani, hogy hozzánk 0-tól 100 éves korig bárki jöhet. :) De szerintem boxolni is nyugodtan elkezdhetsz.
2011. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!