Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A rocky és a rock 'n roll...

A rocky és a rock 'n roll tánc ugyanaz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 17:31
 1/5 anonim válasza:
86%
A rocky az a tánc, a rock&roll az a zene, amire járják. Remélem segíthettem. :)
2009. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen igazad van! Egyáltalán nem ugyanaz a stílus, a Rock meg amúgy sem tánc!
2009. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lola666 válasza:
74%
Az előttem lévők durván mondva hüyleséget mondtak! ;D Már van benne igazság,mert tényleg avn Rock'n' Roll nevű zene,de ha a kedves kérdező az Akrobatikus Rock'n'Roll-ra gondolt(Rocky),akkor az bizony tánc! ;) És az a 2 különbség van,hogy az Akrobatikus Rock'n'Roll-t Rocky-nak becézik,a másiknak pedig alapból Rocky a neve! ;) És a 2.különbség a 2 közt,hogy az alapból iylen nevű Rocky-t egy fiú és egy lány táncolja(dobálja a srác a csajt,táncolnak stb) az Akrobatikus Rock'n'Roll-t pedig csoportosan csinálják(CSAK CSAJOK!),és annyit csinálnak,hogy ugrálnak és erőteljesen angyokat rúgnak,néha spárga is előfordul stb. Mind 2 komoly nyúlékonyságot igényel. De ha válaztanom kell,talán a Rocky nehezebb(amiben dobálja a srác a csajt). Rockyból például oylyanokat csinálnak,hogy a csaj gyertát csinál a srác kezén,3-4 m magasra dobja a srác a csajt,a srác pörgeti a csajt a teste körül stb. Szal sztem az eredeti Rocky komolyabb erőfeszítést igéynel. Az Akrobatikushoz meg scak nyúlékonyság kell,és bírd az ugrálást meg a rugdosást. Ennyi. Remélem segíthettem! ;)
2010. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lola666 válasza:
Jajj,bocsi,mármint a Rocky a csoportos lány,és az Akrobatikusban tobálja a srác a csávót! ;D Bocs,ma nem vagyok formában! ;)
2010. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen. Igazak amit írtatok de azt hozzátenném, hogy az akrobatikus rock´n roll-ba legtöbbször lányok, de nagyon ritkán fiúk is szoktak táncolni. Higgyétek el én járok!
2011. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!